Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha mentek moziba inkább ott...

Ha mentek moziba inkább ott vesztek kaját vagy "becsempésztek"? Ha csempésztek, akkor mit?

Figyelt kérdés
(Tudom, legtöbb embernek megváltás lenne, ha nem ennének moziba, de na.. csak kérdezem)

2019. júl. 14. 17:47
 1/7 anonim válasza:
Az ottani kaják drágák, ezért inkább mindig táskában szoktunk becsempészni ezt-azt (szendvics, gumicukor)
2019. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Egyik sem. Nem enni megyek moziba.
2019. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Popcorn-t ott veszem, édességet és sört csempészek.
2019. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Az életérzéshez hozzátartozik, hogy ott veszem meg a cuccot és tolom az arcomba, de úgyis elfogy az első tíz percben :D


Még gyerekkorban vittünk be szotyit - 80-as évek eleje, de ma már ez nem divat, mármint tolni a makukát, vagy éppen köpőcsővel lövöldözni a moziban... Azok voltak a szép idők.

2019. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%
Általába ott veszünk, de van, hogy becsempészünk mekit.
2019. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszek magammal olajos magvakat, mist épp kesudiót, férjem csipszezik:) Pont egy hónapja voltunk mozizni:)
2019. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam moziba menni, de átlagban akkor ott szoktam venni. Általában maradok a jól bevált popcornnál, illetve a pepsinél. :D
2019. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!