Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel kapitány szűz volt?

Marvel kapitány szűz volt?

Figyelt kérdés
A film idején úgy tűnt sose volt pasija, mindig a néger csajjal lógott, utána meg az alienekkel. Neki volt valaha valakije vagy még szűz volt simán?

2019. júl. 16. 20:56
 1/9 anonim válasza:
76%
nekem megvolt
2019. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
nekem is, de még amikor férfi volt
2019. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lényeges is lenne ez a kérdés (még nem láttam a filmet) akkor is valószinűleg nem. Emberszabásúak nem csak a földön vannak mint tudjuk az univerzumban.
2019. júl. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most ez a menő.


PC SJW stb...szingli, meleg, fekete, genderfluid, stb...


Ilyen alapok nélkül nem lehet ma már filmet eladni, mert nem leszel népszerű rendező.


Wonder Woman még lehetett nőies pl, klasszikus női példa. Nekem szimpatikusabb is volt.

2019. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos meleg nincs sok, aki van, az majdnem mind leszbikus vagy transz. Persze legyen ez is, de jó lenne, ha lenne mellette meleg férfi-férfi kapcsolat is és nem csak mellékszerepben. :(
2019. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Miért kéne homokosokat ábrázolni, ha a rendező hetero szuperhősöket akar?


Csak mert nem jön ki a kvóta? Teljesen átfordult a világ...


Ha ma akarnék rendezni egy filmet amiben van egy rasszista homofób arc, aki bu..zi poénokat nyom, akkor nem lehetne megcsinálni kb.


A régivágású filmekben még lehetett ezzel viccelni, ma már nem.

2019. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen kvóta?

Nem azt mondtam, hogy kell, hanem, hogy szeretnék. Te tudsz olvasni? Azért, mert jobban tudok vele azonosulni és esetleg moziba is beülnék megnézni.


És mégis mi azon a vicces, ha valako homofób poénokat puffogtat? Lehetséges azért nem csinálják, mert ez nem humoros, hanem szimpla tahóság.

Egyébként meg vannak ilyen karakterek, csak nincsenek érte bálványozva, ami nagyon helyes.

(Egyébként a régivigású filmekben sincsenek ilyen bunkó emberek pozitív színben feltüntve. Nem tudom, hogy ezt miben láttad.)

2019. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már, régen lehetett buz.izni a filmekben, ha a karakter úgy kívánta. Ezer ilyet tudnék felsorolni.


Ma már nem lehet. Lassan káromkodni sem lehet, nehogy megbántsunk valakit az érzéseiben...


SWJ PC fasiszta módon korlátozza a szólásszabadságot lassan.


Ahogy beszivárog minden téren a szélsőfeminizmus és a kvóták.


Ha kaukázusi, fehér heteró <férfi> vagy (nem ez a takonygerinc biszex fiúmodell ami ma egyre dívik)... lassan lehúzhatod a rolót, mert diszkriminálnak.

2019. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Homofób karakter régen sem volt "főhős" filmekben. Én nem láttam ilyet, ha mégis van, akkor bocs. Negatív tulajdonságként van ábrázolva minden filmben, amit láttam. (Régiekben sem.) Senkinek nem volt az erénye.


A hetero kaukázusi férfi nem egyenlő azzal, hogy b**zis poénokat puffogtat valaki. Ettől senki nem lesz se heterobb, se fehérebb, ellenben sokkal ellenszenvesebbé válik.

Ahogyan a "takony bi fiú" sem egyenlő azzal, hogy valaki nem homofób és nem találja viccesnek a másokat degradáló poénokat.


Te sem találod viccesnek azt, ahogy mostanában a "hetero fehér férfiakat" vették célkeresztbe. Akkor egy feminista vagy meleg ember miért találna viccesnek vagy elfogadhatśnak a te verziódat a filmekről?

"Ja, poénkodjanak, de nem rajtam." Ugye? Mert az már téged is sért. Milyen meglepő.


Vannak problémák a mai filmekkel, de nem az, amit te írsz. Nem azzal van a baj, hogy fehér hetero férfiak nem poénkodhatnak benne. Amit írsz csak újabb problémakat okozna és nem lenne tőlük nézhetőbb egy film sem.

Pl. A Szellemirtók rebootnak sem az a baja, hogy négy feminista helyett nem négy homofób, fehér, hetero gyökér a főszereplője. stb.

2019. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!