Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön új előzetes?

Mikor jön új előzetes?

Figyelt kérdés
Mikor jön a Star Wars - Skywalker korához új előzetes? Tudom hogy augusztus végén lesz a D23 valószínűleg akkor. De ha valaki tud egy biztosabbat azt megköszönöm!

2019. júl. 21. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A teljes előzetes valamikor ősszel jött ki az Ébredő erőnek és az Utolsó jediknek is, szóval nem hiszem hogy idén már augusztusban bemutatnák.
2019. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is októberben jön az előzetes, és én úgy gondolom, hogy augusztusban majd posztereket fogunk kapni. (Csak nehogy azt a plakátot mutassák be "hivatalosan", ami valamikor még az áprilisi Celebration-ön szivárgott ki, mert akkor falnak megyek..:D)
2019. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A D23-on biztosan nem fogunk kapni előzetest, hivatalosan leközölték, hogy nem fognak új infót közölni a filmről ott, szóval ilyesmire ne is számíts.


Gondolom majd októberben, mint a TFA és TLJ esetében.

2019. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!