Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Édesanyám évtizedekkel ezelőtt...

Édesanyám évtizedekkel ezelőtt szeretett volna megnézni egy filmet, amit máig sem látott, és aminek címére úgy emlékszik, hogy "Sarkantyús lovag". De nem találtam sem így, sem úgy, hogy "Sarkanytús lovas". Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lagarder lovag
2019. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sokkal régebbi ennél a filmnél, minimum negyvenéves, de köszönöm a tippet, és várom, hátha valaki tudja.
2019. júl. 21. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Amit írtam 67-es film, 52 éves film. Sokkal régebbi nem lehet.
2019. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én egy 2003-as filmet találtam ilyen címen.

[link]


Most részletesebb keresés után megtaláltam "Lagardere lovag kalandjai" filmet, ami tényleg 1967-es.

[link]

De ennek a címe eléggé eltérő ettől.

2019. júl. 21. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp volt. Még gyerekként láttam. Kitartás. Előbb utóbb meglesz. Túl kevés az infó. Nem tudja miről szólt?
2019. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pardaillan lovag (1964) ?
2019. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudja, mivel máig nem látta. Nagyapám megígérte, hogy beköt valamit, amivel lehet nézni a TV2-őt, és ő a hétvégére nagyon szerette volna megnézni ezt a filmet, de papám nem csinálta meg, így nem látta a filmet mostanáig sem.
2019. júl. 23. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez a rejtély a sírba száll valószínűleg.
2019. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ha senki nem tud róla semmit, akkor honnét veszed, hogy egyik sem azok közül, amik le lettek írva. Mert lássuk be, arra semmi esély, hogy az lenne a címe, amit te leírtál. Így baromság az egész kérdés.
2019. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem csak a tartalmát nem tudja, de még a címekre is azt mondod, hogy "Ő sem tudja", akkor így eleve felesleges volt feltenni a kérdést, mert így sosem fog kiderülni!

Még van "Az első lovag", de az meg viszonylag újabb, és ugye nem ilyen "...(név) lovag" című!

Viszont a TV2 csak 1997 óta van, tehát 22 éve, és ha anyukád nem tud semmi konkrétumot a filmről, akkor honnét veszed, hogy sokkal régebbi film?

2019. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!