Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Dynasty" c. sorozatban...

A "Dynasty" c. sorozatban csak nekem tünt fel ez a baki?

Figyelt kérdés

Van ugyebár az anya, Alexis, és a lánya Fallon.

Fallon 25 éves, az anyját 11 éve nem látta, ugyebár a szülinapokat is kihagyta stb. (volt erre is utalás, mikor egyszerre rendezte meg mind a 11 et) na viszont itt jön a "baki": Fallon többször emliti a sorozatban hogy a 16. születésnapjára egy pisztolyt kapott az anyjától, amivel mindössze annyi a probléma, hogy 9 éve volt, tehát ezek szerint nem állja meg a helyét az a feltételezés miszerint 11 éve nem "tartják a kapcsolatot".

Vagy ennek van valami oka hogy igy alakult, és csak én nem tartok még annyira előre a sorozatban hogy tudjam az okot? :D


2019. júl. 22. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feltűnt.

Meg az is feltűnt, hogy amikor Michael mondja Fallonnak, hogy felejtse el, hogy elhagyta az anyja, mert az már 10 éve volt. Amikor ezt mondja, akkor Fallon még csak 24 éves (pár résszel utána lesz 25).

De Fallont az anyja 16 évesen hagyta el.

2019. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!