Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak Magyarországon játékfejlesztés területén?

Figyelt kérdés

Mindig is az volt a vágyam, hogy videójátékokkal foglalkozzak. Legjobban a művészi irány érdekel (concept art, animációk, modellezés). Gyerek korom óta imádok rajzolni, mindig azt gondoltam hogy ezzel fogok majd később is foglalkozni.


Viszont mikor egyetemet választottam anno "biztonsági játékot" játszottam, és informatikai képzésre mentem, mivel hiányszakma, jól fizet és így azt reméltem a játékfejlesztéshez legalább programozás területén közelebb kerülhetek. Jól megy a programozás, élvezem is, idén meg is kapom a diplomámat. Viszont valahogy mindig űrt érzek, mert sokkal szívesebben foglalkoznék vizuálisabb, művészibb dolgokkal. Hobbiszinten mindig képzem magam ilyen téren, próbálok kisebb portfóliót összeállítani, hátha egy nap lehetőségem nyílik játékfejlesztésben részt venni mint művész, de nagyon zsákutcának érzem az egészet.


Esetleg érdemes külföldön gondolkozni? Vagy valami képzésre elmenni egyetem után, hogy kapcsolatot szerezzek? Esetleg másik BSc?



2019. aug. 12. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!