Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a gamer közösség...

Mit gondoltok a gamer közösségről? Rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egyes játékokra lebontva értelem szerűen, egy minecraft és egy Cs:Go közösséget együtt jellemezni érdekes lenne. :D

17L


2019. aug. 31. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Magyarokkal eddig lolban és cs1.6-ban találkoztam, nagy részük proli, írásképtelen és valószínűleg roma. Ezek anyázással próbálnak kommunikálni, sajnos ha értelmesen beszéltem velük, ha visszaanyáztam, nem sikerült áthidalni a kommunikációs szakadékot, úgyhogy a rossz tapasztalataim miatt már kerülöm a magyarul beszélőket online játékokban.
2019. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Akik bármiféle irónia nélkül gamernek nevezik magukat azok eddigi tapasztalataim alapján inkább kerülendők. Kivételek persze mindig lehetnek.
2019. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs túl sok rossz tapasztalatom. Hosszú évek óta játszok már napi szinten több órát, itt ott mindig találsz egy bunkót, de összevetve én rengeteg jó barátot találtam játékokon belül, akikkel aztán találkoztam is.


F2P játékok mindig is rosszabbak voltak e téren, de ez érthető is. Szerény véleményem szerint a legjobb közösség, amivel eddig találkoztam az a Killing Floor 2-ben és az Elder Scrolls Online-ban van. Úgy érzem az értelmes felnőttek aránya itt a legnagyobb.


Magyarokról nem tudok véleményt mondani, mert soha életemben nem játszottam magyar szervereken és szinte sose találkozok magyar játékosokkal.

2019. szept. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekelnek :) 30 éve játszom, főleg single player játékokkal és soha nem tartoztam egy "gamer közösséghez" sem.
2019. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!