Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem müködik a The Sims...

Mark030a kérdése:

Miért nem müködik a The Sims 2 CD autorun-ja? (Eredeti, alapjáték)

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt telepitettem a Sims 2-t CD-ről (Németben vettem, eredeti, az alapjáték) Windows 10-en, az autorun-t kompatibilitásba tette a gép, előjött a telepitő, telepitettem és minden király volt. 3 hónappal ezelőtt gondoltam újratelepitem egy másik helyre, semmi probléma nem volt, a kód müködött stb. De tegnap amikor betettem a lemezt, elinditottam az autorun-t, a lemezolvasó nagyba olvasott, ééééés semmi. Nem jött elő semmi. Miért van ez? Valaki segit? Annyi a szerencsém hogy még mindig telepitve van a játék 3 hónap ezelőttről. De ha elvesziteném a játék fájlokat vagy törlődne akkor sz#rban lennék.
2019. szept. 24. 18:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!