Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. O. S! Sims 3 egyetemi évek...

S. O. S! Sims 3 egyetemi évek glitchek és bugok?

Figyelt kérdés
Most rendeltem meg az online kódját az Egyetemi éveknek,a telepítéssel minden rendben ment,de a játékban olyan bugok vannak amiktől nem tudok rendesen játszani. pl: Az egyetemi tárgyak helyén nagy fehér kockák vannak,az egyetem helyett valami más várost ad ki. Nagyon csalódott vagyok,már az EA oldalán is kerestem ezzel kapcsolatban megoldásokat,de nem találok..

2019. okt. 29. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden része eredeti a játéknak (alapjáték, kiegészítők)? Használtál bármilyen csaláskódot a játékban? Használtál más verzióból vagy törésből származó mentést új játék kezdése helyett? Ezeket tudom első körben tippelni, mint probléma forrása. Ha globális probléma lenne, elég valószínű hogy jelentették és javították volna már a kiadás óta.
2019. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden játékom eredeti CD-s,csak sajnos mivel már szinte sehol se kapni Sims 3-mat,ezért rendeltem az Origin kódját. Van nagyon sok telepített tartalmam meg modom is,de ez a többi játéknál sose jelentett problémát. Esetleg töröljem ki a modjaim, és a telepített tartalmakat? Olyan,mintha csak félig lenne rajta a gépemen a játék,annyi bug van benne. Köszönöm a választ!
2019. okt. 29. 20:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam még,hogy esetleg az baj lehet ha én a játék kódját angol nyelven kaptam meg,vagyis full angol a játék,nekem meg eredetileg a magyar van beállítva.
2019. okt. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!