Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti GTA IV az elég jónak...

Eredeti GTA IV az elég jónak mondható gépemen miért szaggat, akadozik, illetve mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A játék maximális beállításokon, 45-75 FPS között fut (az első értéket már eleve keveslem), de időközönként, amikor összetettebb a környezet, beszaggat és lemegy akár ilyen 25-30 FPS- ig néhány pillanatra...

A játék steam- en van meg.

A gépemben 12 magos AMD Ryzen 5- ös proci, 8 gb- os 1080 GTX és 16 GB ram, valamint SSD meghajtó van... Nem igaz, hogy nem megy rajta szaggatás nélkül...

Csináltam tesztet a grafikai beállításoknál, ahol a végén kiírta, hogy a videókari és a proci kihasználtsága még a 30 %- ot sem érte el.


Lehet kezdeni ezzel valamit szerintetek?

Köszönöm a válaszokat.



2019. nov. 6. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a géped hibája és sajnos semmit nem lehet kezdeni vele. A GTA 4 szörnyen pocsékul lett optimalizálva pc-re. Sajnos ezzel maximum csak a fejlesztők tudnának mit kezdeni ha újra megcsinálnák pc-re hogy jobban legyen optimalizálva, de nekik ez nem éri meg így sajnos felejtős.
2019. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől féltem... Köszi a választ!
2019. nov. 7. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták alapból bugos az egész PCn, nagyon szörnyen optimalizált. De nem tudom nálad mi lehet a probléma, nekem gyengébb gépen (még ilyen i5 2500as proci, GTX550Ti, stb) aránylag jól ment pár patch után (igaz, nem eredeti volt, lehet már a törtet nem hivatalosan optimalizálták valamennyire).
2019. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!