Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Ps4 hez lehet venni olyan botkormányt, ami ezer éve volt a videójátékokhoz? 🙈Ne haragudjatok a buta kérdésért. Teljesen kezdő anyuka vagyok a témában, aki ajándékba akar venni ps4 et a gyermekének.

Keress kérdéseket hasonló témákban: PlayStation 4, kontroller

nov. 7. 09:47  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Lehet nem is botkormány a neve......

# 1/4Időpont nov. 7. 09:49 Privát üzenet
lehet. akár egész komolyakat is

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 7. 18:58 Privát üzenet

pl

[link]

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 7. 19:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! 😊

# 4/4Időpont nov. 7. 22:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Még sajnos kezdő vagyok ezen a téren. Egyszóval arra lennek kivancsi, hogy mi egy számítógép optimális paraméterei ( ezalatt processzor, vkartya stb. ertem), hogy egy kellemes...
Teljesen kezdő nő vagyok, aki izmot akar építeni! 68 kg vagyok,170 cm. Mennyi súllyal kell csinálnom a gyakorlatokat? Hol találok egy teljes testes súlyzós edző videót, amit heti...
Unokahúgom a fejébe vette, hogy meg akar tanulni lovagolni, de nem tud elmenni lovardába, így maradok neki én, mint hobbilovas. Kezdő lovas futószárazásánál milyen gyakorlatokkal...
Hogyan tudnám frissíteni a telefonom rendszerét? (Huawei ascend y300) Eléggé kezdő vagyok a dologban, a telefonon ki volt kapcsolva az auto szinkronizáció, és elég lassú is. Alap...
Szerintetek egy kezdő (abszolút kezdő) gitárosnak megfelel ez a gitár (lent), amíg megismerkedik a hangszerrel és eldönti hogy hosszabb ideig is akar-e vele foglalkozni? Vagy inkább gyűjtsek még?
Ma vettem egy AnyCast tv okositót, de sehogy sem akar sikerülni, a tv-n bejön a kezdő képernyője de nem tudok csatlakozni mert nem adja ki a telefon az wifijét az eszköznek, mit csináljak?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!