Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak a neve?

Mi ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Volt egy jatek,amivel regen jatszottam,meg kiskoromban.Nem tudom pontosan,hogy hol volt.

Arra emlekszem,hogy volt egy rozsaszin szinu figura benne,akinek alig volt foga,meg egy masik sarga figura,kozuluk lehetett valasztani,hogy melyikkel jatssz.Volt tobb fele kis jatek ebben.

Volt almaszedés,

Trambulinos jatek,amin emberek ugraltak,

Az urben kellett szines gombokra nyomni,

Szines figurakat kellett egymasra epiteni,

Szines figurakat kellett porgetni,tancoltatni,

Egy spiralban kellett szines formakat letenni


Ennyire emlekszem belole,nem tudom milyen oldalon volt,de ha valaki emlekszik erre es esetleg tudja a nevet,koszonom elore is a valaszat.

Ui.:legyszi ne irjatok hulyesegeket h jaj milyen jatek ez meg h ugy hangzok mint vmi drogos..



2019. nov. 9. 19:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Talan valami olyasmi is volt benne,hogy at kellett juttatni a lenyt a masik oldalra valami logikai modon csonakkal,ha sikerult,akkor ket tehen unnepelt.lol
2019. nov. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!