Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kedves LoL rajongók elmondanát...

Kedves LoL rajongók elmondanátok mi értelme van ennek a játéknak? :D

Figyelt kérdés

Nem ismerem a játékot így véleményt nem tudok róla mondani, hallottam már róla jót is ,rosszat is így inkább a rajongóktól kérnék véleményeket. Párom tegnap elkezdett vele játszani azóta nem tudom a gép elől felállítani. :D

Ennyire "oda tudja ragasztani" az embert a képernyő elé?


2018. febr. 16. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Aztán a párodnak nincs szája? Vagy nem tudja játék közben elmondani a lényeget?
2018. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mádár0218 ***** válasza:

Nem vagyok rajongó csak sima játékos 4000 órát játszottam eddig vele.


Alapvetően egy izgalmas és mobákhoz képest egyszerű játék és ezért megfogja a legtöbb embert.


Akinek tetszik ez a játékstílus annak bejön, és alapvetően ha most kezdett él vele játszani, élvezi sokáig aztán neki fog ugrani a rankednek ami randot fog adni amit lehet egyre feljebb tornázni.


A játék légalapvetőbb hibája a community ami sokszor felbasza az embert és emiatt veszít mecseket.


A játék mechanikáról azért nemírtam sokat mert nehéz lenne úgy elmagyarázni hogy megértsd.


De sok sikert ahoz hogy felállítsd a játék elől, vagy csatlakozz :D

2018. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fanatikus játékos vagyok, 32 éve űzöm az ipart, de a LoL (és úgy általában) a MOBA stílus sosem tudott beszippantani. Pedig real-time stratégiákon, MMORPG-ken, és Diablo-n nőttem fel, de a MOBA-t nem értem. 45 percen át kattogtatok kb. ötezerszer, és a jutalom pár pont, amiket egyszer majd beválthatok virtuális karakterskinekre, és onnantól nem kék lesz az a hangya****nyi karakter a képernyőn, hanem piros. Hogy ebben mi a jó, az nekem érthetetlen.
2018. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Öhm.. ugyanaz mint pl ha Counter Strike-ot, Rocket League-et, Quake-et, vagy akármilyen más kompetitív játékot játszanál... kompetitív. A karakterskinek csak adalékok.
2018. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem az nagyon jó benne, hogy lehetőséget ad barátoknak egymással játszani. Úgy vicces és szórakoztató tud lenni. :)

És igen, a community nagyrészt egy rossz mondatra is ugrik és ideges lesz, kilép vagy szidalmaz. Sok kiskorú játszik vele sajnos.

2021. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!