Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a Sims 3?

Miért akadozik a Sims 3?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozom játszani vele, de nem lehet. Az előző gépemen mindig kilépett. Most meg örülök neki, hogy végre nem lép ki, erre elkezd akadozni egy óra játékidő után. Az előző gépemen is akadálymentesen kellett volna futnia, de az új gépemen főleg, mivel sokkal erősebb.Mit lehet ez ellen tenni? Nagyon unom, hogy nem tudok vele játszani.

2019. nov. 18. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

eredeti v kaloz?

kiegeszitokkel van?

azok akasztjak meg a gepet. vedd le a grafikat. tukrozodest stb...

a sok kiegeszito akasztja meg a jatekot

2019. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, plusz ne legyen a simednél sok dolog, nekem attól akad a legjobban. Amit csak lehet, tegyél el vagy adj el abból, ami nála van.
2019. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eredeti. Minden kiegészítő fenn van. Levettem a grafikát, akkor is akadozik. Ez így nagyon nem oké. Szerintem a játék nagyon rosszul van megcsinálva...
2019. nov. 18. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:
sok modot hasznalsz?
2019. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs mod, csak a kiegészítők. Egy komplett Gold editorom van.
2019. nov. 18. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
azt irtad eredeti. originrol van? vagy ossze van korve originnel? mert ha igen, akkor ott tudsz repairt nyomni ra
2019. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Régóta megvan, még anno kaptam ajándékba. Nem egyben van a játék, hanem külön cd mindegyik kieg.
2019. nov. 18. 14:40
 8/10 A kérdező kommentje:
A The Sims 4-ben is lehet színezni a tárgyakat?
2019. nov. 18. 14:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, minél több kiegészítő van meg, annál jobban akad, a legerősebb gépeken is és minél tovább játszol, annál rosszabb lesz. Borzasztó rosszul van megírva. A Sims 4 sokkal jobb ebből a szempontból, tükörsimán fut az 5 éves gépemen is, az összes kieggel.
2019. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne erőltesd ha ennyire akadozik..nekem 2x kiégett tőle a videókártyám, pedig én is egy erős géppel játszottam vele...
2019. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!