Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A shakes and fidget játékban...

A shakes and fidget játékban lehet változtatni a bányászott drágaköveken? Vagy hogy milyet bányásszon? Ha nem akarok mindig fekete követ bányászni (mert az csak fele annyi pontot ad a fontos tulajdonságokra), lehet váltani, hogy simát bányásszon?

Figyelt kérdés

2019. nov. 30. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, csak a szerencsén múlik, hogy milyet kapsz.
2019. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

1 kicsit kiegészíteném az első válaszolót.


Most a Black Friday miatt ezen a hétvégén csak fekete követ lehet bányászni, de hétfőtől ismét "random" lesz hogy melyiket adja. Illetve nem rosszak a fekete kövek. Igaz hogy kevesebbet adnak mint az "egyéni" kövek DE minden statra adnak. Ez eleinte igaz kevésnek érződhet, de később ha már elég lovagja van céhednek és elég magas szintű a bányád akkor jobb minőségűeket tudsz bányászni, akkor a fekete kő simán veri a sima köveket. Én nekem is minden felszerelésembe(még a 3 társamon is akik velem vannak) csak fekete kövek vannak már, mert jobban megérik a fekete kövek mint az egyéniek.


Ha lenne még kérdésed, kérdezz bátran vagy írj rám privátban. :)

2019. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D ki is használom mostani hétvégét a pedánsos küldikhez :D
2019. nov. 30. 13:51
 4/11 A kérdező kommentje:
szóval, ha nagyobb lesz a szint és minden megfekelő, akkor sem CSAK fekete köveket dobál a bánya, hanem ilyet-olyat? köztük feketét is? :D köszi, akkor rosszul értettem :D
2019. nov. 30. 13:53
 5/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló..

akkor neked már jó szinted lehet :D az enyém még csak 52es :D de majd idővel..

2019. nov. 30. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Elnézést a kései válaszért csak kicsit el kellett mennem géptől, 2. vagyok.


Igen. Black Friday eventen kivűl mindig minden köre esély van, sőt épphogy örülni fogsz ha fekete fog esni mert az eléggé ritka. Illetve ha X szinteket elérsz kazamta kulcsok is majd bányából jönnek majd.


Ami a szintemet illeti, igen én már 300+ vagyok. Viszont már olyan 200-250-től a fekete kövek már jobban megérik még ha valamivel kevesebbet is adnak. :)

2019. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

lenne még 3 kérdésem, ha nincs ellenedre :

- a fekete kő bányászás feltétele, hogy a céhben valakinek legyen 15 lovagja? (igy tudom)

-hogy tudom elérni az alvilágot? az erődöm alattit

-hogy érem az árnyvilágot? asszem

az a sötétkazás, ha jól tudom


előre ki köszönöm

2019. dec. 1. 09:59
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Igen, legalább 1 céhtagnak(vagy neked) 15-ös szintű lovagi csarnoka kell lennie a fekete kőhöz.


2.Az alvilághoz(erőd alatti) 10-es szintű bányádnak kell lennie és akkor lesz esélyed "kibányászni" az alvilág szívét onnan amivel elérhetővé válik számodra.


3. Az árnyvilághoz(a nehezebb kazamata) a 150-es szintet el kell érd és utána "eshetnek" kulcsok a bányából hozzá.

2019. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi

szóval az alvilág bármikor elérhető, ha a bánya 10es és dobja?

2019. dec. 1. 10:49
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.


Igen, ha meglett 10-es szintű a bányád és megszerezted az alvilág szívét utána bármikor mehetsz az alvilágba.

2019. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!