Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A shakes and fidget játékban...

A shakes and fidget játékban lehet változtatni a bányászott drágaköveken? Vagy hogy milyet bányásszon? Ha nem akarok mindig fekete követ bányászni (mert az csak fele annyi pontot ad a fontos tulajdonságokra), lehet váltani, hogy simát bányásszon?

Figyelt kérdés

2019. nov. 30. 12:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

szia, lett még kérdésem a boszorkányról :D

ezt irja a leírás : "Az új varázstekercs elkészítésének folyamatát százalékban kifejezve láthatod. Ne aggódj! Ez az érték minden játékosra vonatkozik, akivel egy játékvilágon játszol."


-de hol látom a százalékot? nagyon vak lehetek..

-mindig csak ugyan olyan hatású tekercseket csinál?

- most értem el a szintet és megbűvöltem mindenem, mert küldi is volt, ezért nem láthatom?

- oda van irva a tekercshez, jogy" elérhető 2019.10.10 e óta.. ha azota nem lett új/jobb ( nem tudom hogy működik) akkor mikor lesz? :D

2019. dec. 18. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!