Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Neverwinter Nights Diamond...

Neverwinter Nights Diamond Edition bugok javítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan problémám lenne hogy a játékban a videók nem akarnak lejátszódni. A betöltés után a videók hangját hallom, de maga a videót nem látom csak a betöltő képernyőt. Ezt hogy lehet megoldani?


Illetve a karakter készítésnél sem tudom a karakterem színeit változtatni mert ha alapról elrakom akkor bebugol és ilyen szürkés lesz az egész karakter.


Ezt leszámítva minden tökéletesen megy.


Némi infó még ami segíthet.


Magyarítás fent van(videóké is, de angol videókat se láttam, szóval...)

Windows 7 x64-es rendszer, rendszergazdai jogokkal megy és win xp sp2 kompatibilitási modban.


1.69-es patch már telepítve van(olvastam neten hogy ez segíthet de...)


Aki tudja hogy kell megoldani kérem írjon, az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 18. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem bug, hanem rossz a crack. Megveszed eredetiben és menni fog.
2020. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" választ. Esetleg valami konstruktív megoldási javaslat?
2020. febr. 1. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Milyen "értelmes" választ vársz, zseni? Azt, hogy "mondj el egy miatyánkot és menni fog"? Lopott játékhoz túl buta voltál normálisan felrakni a törést, és még te vergődsz. Azt várod, hogy menjek el hozzád és csináljam meg?
2020. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!