Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt ennek a játéknak a neve?

Mi volt ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés

A Luxor-hoz hasonló golyós játék volt. A golyók ilyen színes üvegből voltak, talán valamelyiket valamilyen minta is borította aranyból vagy ezüstből. Ahogy a golyók mentek, közben valami kalapácsokat is lehetett használni, amikkel (nem biztos) el lehetett tüntetni a golyókat, lefagyasztani vagy lelassítani őket. A pályák egy térképen voltak. Egy bizonyos pálya után lehetett dönteni, hogy merre szeretne az ember tovább játszani. Azt hiszem, hogy évszakokra voltak osztva. Látszott rajta, hogy egy kicsit minőségibb játék volt a többi Luxor utánzatnál. Én nagyon szerettem, de már nincs meg, a nevére se emlékszem. Számítógépen játszottam rajta, nem internetes játék. Ha esetleg valaki játszott még hasonlón, és a nevét is tudja, akkor nagyon örülnék, ha velem is megosztaná. Köszönöm!


Itt van 2 kép segítségnek arról, hogy milyen a Luxor játék.


[link]


[link]



2020. febr. 3. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyik sem sajnos.
2020. febr. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!