Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Neverwinter Nights Diamond...

Neverwinter Nights Diamond Edition bugok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan problémám lenne hogy a játékban a videók nem akarnak lejátszódni. A betöltés után a videók hangját hallom, de maga a videót nem látom csak a betöltő képernyőt. Ezt hogy lehet megoldani?



Illetve a karakter készítésnél sem tudom a karakterem színeit változtatni mert ha alapról elrakom akkor bebugol és ilyen szürkés lesz az egész karakter.



Ezt leszámítva minden tökéletesen megy.



Némi infó még ami segíthet.



Magyarítás fent van(videóké is, de angol videókat se láttam, szóval...)


Windows 7 x64-es rendszer, rendszergazdai jogokkal megy és win xp sp2 kompatibilitási modban.



1.69-es patch már telepítve van(olvastam neten hogy ez segíthet de...)



Aki tudja hogy kell megoldani kérem írjon, az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2020. febr. 11. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok mindent ki lehet próbálni:

Ez nem sorrend, mindegyik egy különálló lehetséges megoldás.


A. Az nvn.ini fájlban keresd meg a SafeMovie sort és állítsd az értékét 1-re!


B. Kapcsold ki a Windows-ban a System Protection-t!


C. Kapcsold ki a vizuális témákat az Asztal beállításaiban!


D. Kapcsold ki a "Desktop Composition"-t!


E. Kapcsold ki a "Display scaling"-et és a magas DPI beállításokat!



A karakter színeinek a problémáját az 1.69-es patch meg kéne, hogy oldja, biztos, hogy jót töltöttél le? 300-400 Mb kell, hogy legyen.

Esetleg lehet, hogy a magyarítás miatt nem települ rendesen (amennyiben a magyarítást előbb raktad fel mint a patch-et).

Én újratelepíteném a játékot, aztán a patchet, ellenőrizném, hogy jók-e a színek.

2020. febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas tanácsokat. Mindjárt neki is leselkedek letesztelni hogy melyik működik.


Ami a magyarítást illeti, azt a legvégén raktam fel a játék+patch után ergo nem kéne hogy bezavarjon. De azért csinálok 1 teljes újratelepítést is, biztos ami biztos alapon.


Még egyszer köszönöm. Ha sikerül megoldanom megírom.

2020. febr. 13. 10:45
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos kipróbáltam mindent amit írtál. SafeMovie 1-es dolog segített. Sajnos a többire nem reagált.


Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget.

2020. febr. 13. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!