Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Istentelen, pokolbéli, gótikus...

Istentelen, pokolbéli, gótikus horror (esetleg dark fantasy) játékok közül melyek a legfélelmetesebbek (vagy legalább melyek a legsírontúliabb hangulatúak)?

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz rá az Agony-ra, bár nekem nem jött be.
2020. márc. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán értem a kérdést, de tény, hogy aki Jézus krisztusi hit nélkül hal meg, az egy magányos elveszett lélek! Odaát sok hely van! Van pokol, van seol, van külső sötétség stb. stb. Válogass közülük, hogy szerinted melyik a legfélelmetesebb!


Ha pedig Játékról van szó, azt szerintem egy másik helyen kell kérdezned!

2020. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hagyjad már a trollkodást, te csupán alig 43 százalékon álló kisfiúcska! Mindenki lepontozott már, mert mindenki átlátott rajtad, hogy csak unatkozni vagy itt.


Mégis HOL láttad te azt, hogy Jézus nélkül akar bárki is meghalni?! Véletlenül se válaszolj, te is nagyon jól tudod, hogy ez kijelentés volt.


Arra kérdeztem rá (a szórakozás/JÁTÉKOK) topikban, hogy mely ilyen irgalmatlanul sötét hangulatú, klasszikus horror játékokat ismernek (akik veled ellentétben) ismernek ilyeneket


Jössz nekem itt holmi infantilis gyermeteg off-topik szeméttel meg holmi vallásossággal... Nevetséges! :DD

2020. márc. 7. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Resident Evil játékok, akkor az Outlast sem egy gyenge játék ha legnehezebb fokozaton játszod.
2020. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen volt egy Darkstone nevű játék, még most is sokszor visszagondolok rá, hogy néha mennyire fostam tőle. Pedig annyira nem volt durva, csak kicsi voltam.
2020. aug. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!