Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokan miért csak a Pokémon...

Sokan miért csak a Pokémon GO-nál vannak leragadva?

Figyelt kérdés

Kint telefonozok az utcán erre meg elkezdenek beszólogatni, hogy "Pikachu, Pikachu" vagy, hogy "Fogtam-e pokémonokat?". Tényleg ennyire nagy hypeja van még ennek a Pokémon GO-nak, hogy aki az utcán a telefonjába van bújva az egyesek szerint törvényszerűen pokémonozik? x'D

Van még kismillió kiterjesztett valóság játék, mint például a Harry Potter: Wizards Unite, Ingress vagy a Jurassic World™ Alive. Miért a pokémonoknál vannak leragadva az emberek?



2020. márc. 13. 09:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vajon mi állhat ezen emberek lélektana mögött? 🤔
2020. márc. 13. 09:39
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha azt nézzük a Pokémon-nak komoly háttere van. 24 év van már mögötte. Csak természetes hogy sokan ismerik. Továbbá igen, elég nagy a hypeja sajnos. De ez van sajnos. Ez olyan mint a Corona, nem lehet mit tenni ellene, sorra szedi az "áldozatait".
2020. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A Harry Potternek is elég komoly, 23 éves háttere van, mégse azon pattog mindenki, ha mobilozok az utcán.
2020. márc. 13. 10:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Ki kell probalni a 2 jatekot. Marmint HP es PoGo, mindkettovel jatszottam, a HP az sokkal gagyibb, mint a PoGo, hiaba egy a fejleszto es ugyanaz az elv. Amugy a PoGonak van egy kis csoportepito jellege is. Rengeteg emberrel ismerkedtem meg, miota ezzel jatszok. Volt olyan, h tobb, mint 20an jelentunk meg egyszerre, egy helyen. (Egy raidbe be sem fertunk)
2020. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Pokemon Go 100 millió+ letöltés


Harry Potter: Wizards Unite 500ezer+ letöltés

Ingress 10millió+ letöltés

Jurassic World™ 50millió+ letöltés


Szerintem a számok elég jól játszanak.

Nem mellesleg az Ingress már jóval a Pokemon Go megjelenése előtt létezett, és a Pokemon Go sikeréhez képest kb a kutyát nem érdekelte.

2020. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel a Pokemon GO körül nagyságrendekkel nagyobb felhajtás volt, azt kb mindenki ismeri, ha mást nem, csak hallomásból. Míg a többit inkább csak azok akik érdeklődnek az adott téma iránt.
2020. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De akkor is... Miért kell azokat az embereket piszkálni pont a pokémonokkal, akik az utcán kicsit telefonoznak?
2020. márc. 13. 13:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert az utcán sétálva játszott játékokat mindet a Pokemon Go-val azonosítják, mert az a legismertebb.
2020. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Krisipoke ***** válasza:
Mert egy időben nagyon sokan ezért telefonozgattak az utcán, és a mai napig látni sok embert. Szerintem teljesen felesleges ennyire túlgondolni vagy magadra venni. Nyilván nem voltam ott, de ennyi alapján csak valaki elengedett egy (számára) poénos beszólást, nem kell vele foglalkozni. Gondolom neked sem esett akkora csorba a büszkeségeden emiatt.
2020. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alex Fly ***** válasza:
Mert sokan nem ismerik az Ingresst...
2020. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!