Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokan miért csak a Pokémon...

Sokan miért csak a Pokémon GO-nál vannak leragadva?

Figyelt kérdés

Kint telefonozok az utcán erre meg elkezdenek beszólogatni, hogy "Pikachu, Pikachu" vagy, hogy "Fogtam-e pokémonokat?". Tényleg ennyire nagy hypeja van még ennek a Pokémon GO-nak, hogy aki az utcán a telefonjába van bújva az egyesek szerint törvényszerűen pokémonozik? x'D

Van még kismillió kiterjesztett valóság játék, mint például a Harry Potter: Wizards Unite, Ingress vagy a Jurassic World™ Alive. Miért a pokémonoknál vannak leragadva az emberek?



2020. márc. 13. 09:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9: Nem egyszeri beszólogatásról van szó. Akármikor kint vagyok az utcán rendszeresen beszólogatnak, pusmognak a hátam mögött a pokémonok miatt. Volt, hogy azt kezdték el üvölteni, amikor elmentem több tíz méterrel a kocsmától, hogy "megjött a pokémon király". Egyik nap is kint ingresseztem a kosárpályánál, farmoltam a portálokat, s azt beszélték a közmunkások a hátam mögött a focipályánál, hogy már megint a pokémonokat fogdosom. 🙄 (Elhallatszott a hangjuk olyan 40-50 méterre hozzám.) Tegnap is, amikor az '56-os emlékmű portálját csekkoltam, akkor is elkezdtek a taknyos kölykök üvölteni felém valami pokémonos hülyeséget.
2020. ápr. 10. 12:04
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, én mikor Pokemon Go-ztam a kutya nem szólt hozzám egy rossz szót sem.


Bár a meséd kicsit kamu szagú, közmunkások akik egyszerűek mint a faék, fogalmuk nincs a világról, honnan ismernék a pokemon go-t?

2020. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Alex Fly ***** válasza:

@12: pont akik egyszerűek, mint a faék, azok nem ismernek mást a PoGon kívül...

Ez az a lokatív játék, amit mindenki ismer -a többiről általában senki nem tud aki nem játszott vele. Szerinted ki tudja akár itt is, mi (volt) az az Ember? Vagy hogy 2013-ban milyen nemzetközi anomáia volt Budapesten?

2020. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#12: Évekkel ezelőtt diákmunkás voltam az önkormányzatnál. A közmunkások közé raktak be, többüknek volt okostelefonja, onnan biztos tudhattak a Pokémon GO-ról.
2020. júl. 3. 07:54
 15/15 A kérdező kommentje:

Éredekes, hogy még mindig nem voltak képesek falun leállni az emberek a pokémonos hülyeségükkel. Ha más településen, főleg kis- vagy nagyvárosokban játszom, akkor nincs ilyen beszólogatósdi.


Bezzeg azt nem hallom vissza tőlük, hogy Ingeressben a faluból a fél Balatont lefedő field lett létrehozva az elmúlt hetekben. 🙄

2020. júl. 3. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!