Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az airsoftban feltétlenül...

Az airsoftban feltétlenül szükséges egy másodlagos fegyver (pisztoly)?

Figyelt kérdés
Ahány videót néztem,mindenkinél volt pisztoly is de én nem találtam olyan jót abban az árkategóriában ami nekem jó lenne.Vagy keressek a drágább darabok között?

#Airsoft #pisztoly #másodlagos fegyver
2020. márc. 22. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szoktak vinni, ha kifogy a főfegyver, illetve épületen belül csak megengedett Joule alatti fegyvert lehet használni, pl mesterlövész nem küldhet mellbe 400J-os fegyverrel fél méterről, de ott a mérethossz is, ha hosszú a fegyver csöve, épületeknél, vagy szűkebb egyéb helyeknél nehéz használni, kilóg, nem tudsz ráfordulni másokra stb.
2020. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"...árkategóriában ami nekem jó lenne.Vagy keressek a drágább darabok között?"


Picit ellentmondásos nem? 🙃

2020. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1# 400j? Az kilyukasztana. 400 FPS.

Nem kötelező másodlagos. Jó ha van. A szabályokat betartani kötelező, minden más tőled függ.

2020. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, elnézést, valóban fps, nem joule.

Szerintem is hasznos egyébként ha van egy AEP-ed, én régen az enyémet 10-15 ezer körül vettem, az most kb 20e körül van, azért már találni jókat, nyilván nem 100 méterre fog elvinni, de épület harcra, ahol a szobák, folyosók is kb 5-7 méter hosszúak, oda tökéletes.

2020. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Justaboy591 válasza:
Hali! Nem, egyáltalán nem kötelező, simán lehet játszani anélkül is. A pisztolynak akkor van igazán nagy előnye ha sniper poszton játszasz a lőtáv és a csőhossz miatt, ahogy fenntebb mondták. Ha viszont egy AEG az elsődlegesed, nem nagyon van rá szükség. Annyit segít esetleg hogy ha fegyvertalálatot kapsz, játszhatsz még tovább amíg kitart a pisztoly vagy míg megint el nem találnak. Egyébként effektív nem nagyon van haszna, pláne ha mondjuk hi-cappel játszasz, akkor még az újratöltéstől sem kell félj
2020. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hasznosak voltak!Még az lenne a kérdésem,hogy ha külfödi oldalról rendelek és ugye más pénznem,akkor az oldal egy fix árfolyammal számol a fizetésnél vagy az aznapival?
2020. márc. 24. 08:37
 7/8 Justaboy591 válasza:
Valszeg az aznapival. De szerintem jelentős különbség amúgyse lenne
2020. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden fizetésnél a magyar nemzeti bank (MNB) aktuális, perc/nap szintű árfolyamával számol és annyi Ft-ot von le.
2020. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!