Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Karanténban itthon, nagyon...

Karanténban itthon, nagyon unatkozok, és szeretnék gépen játszani de semmi nem köt le. Mondanátok nekem jó játékokat pc-re? Gépigény nem számít.

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem kotott le semmi, akkor ezutan, a karanten miatt eroltetve, sem fog. Tudom okoskodasnak hangzik, de nem az.
2020. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ötleted sincs hogy mi lenne jó játék?
2020. márc. 28. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mufajt sem irtal hogy mi erdekelne. Igy lehet az aktualis divatjatekokat ajanlani.

Nekem van otletem jo jatekokra, van amiket evek ota jatszom, de szerintem hiaba ajanlom most, mert te nem jatszani akarsz igazabol, csak szabadulni az unalomtol. Ennyi erovel meg gyapjuzoknit is lehetne kotni...

2020. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
attól még ajánlhatsz nekem,lövöldözős akció illetve survival játékok érdekelnek
2020. márc. 28. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

War thunder

Crossout

Path of exile

Fallout szeria

Destiny 2

Warframe

EVE online

Vagy ott a Steam, probald feltalalni magad.

2020. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát nekem van egy nagyon kedvenc játékom amit egyaránt lehet pc-re és telefonra is tölteni. A neve: identity v. Ha esetlegesen telefonra töltenéd vigyázz mert 3 gigás. A játék készítői egy és ugyanazok mint a death by daylight készítői. Ugyanazt is kell csinálni csak ez egy kicsit családbarátabb verzió. Csak annyit mondanék még hogy az elején sok baromságot (történetet mesél) mond el és hosszú a tutorial is. Ha le akarnád tölteni akkor ne egy régi vacak gépre töltsd mert akkor nagyon tudsz laggolni. Nekem a rekord 1250 ms!
2020. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Regisztrátor ***** válasza:
Ha survival, akkor Far Cry Primal, a survivor játékmódban. Nincs mentés és visszatöltés. Meghalsz, kezdheted elölről. Esetleg egyel enyhébb üzemmódban van még egy esély, aztán kezdheted elölről.... :) És használj fülest, mert a legkisebb nesz iránya és hangerje is segít a túlélésben.
2020. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!