Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane 2 Limusine...

Thomassabo kérdése:

Renault Megane 2 Limusine 2003.1.6 16v. Menetközben lekapcsoltam a fűtést, mikor vissza akartam kapcsolni nem ment a ventillátor. Manuális klímás ha ez számít. Nagy meló lenne itthon megnéznem hogy a kapcsoló vagy a motor krepált be?

Figyelt kérdés

Biztosítékot néztem, cseréltem! Van valakinek ilyenben tapasztalata? Jól jönne egy-két jó tanács!

Köszönöm.



2019. jan. 6. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2008-as darabom van, ott is néha szarakodott a fűtés, volt mikor egy idő után valahogy magától helyre állt, majd újra meg adta magát. Annyit tudok segíteni, hogy a kormány alatt, van egy kis rekesz/fedel vagy micsoda, ott a pedálok mellett találod! nos ott bent drótok halmaza, valószínűleg kontak hiba lesz neked is, valamelyik drót szét csúszott és csak arra vár, hogy egyesítsd! Szólj ha jutottál valamire?
2019. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,bdután meló után meg is skubbantom!
2019. jan. 7. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!