Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet beszerezni/megvenni...

Hogy lehet beszerezni/megvenni olyan könyvet, ami jelenleg sehol sincs meg?

Figyelt kérdés

Tehát, keresek egy könyv sorozatot; név szerint a Gendzsi szerelmei 1.2.3. példányát Muraszaki Sikibu-tól; de sehol az ég világon nincs meg. Végig néztem/regisztráltam az összes könyves weboldalt, de még a netes antikváriumokban is elő kell jegyezni, mert ott sincs meglévő példámy belőle.

Ráadásul már hetek óta semmi visszajelzés sincs semelyik részéről, hogy beszerezték volna. Én nagyon türelmes vagyok, ha várni kell én féléveket is várok, de akkor fél év után jöjjön is meg a könyv. Az a gond hogy semmi biztosíték nincs hogy be tudom szerezni.


Mit tegyek /kinél /hol tegyem,hogy végre a kezeim között tarthassam?



Ui.:Mellesleg ez a világ talán 1. regénye. Nem hiszem el, hogy ne lehessen hozzá jutni egy értékű műhöz, ellenben a halomnyj színeshajú-nagy szemű $z@rsággal.



2018. máj. 24. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, most Facebookos könyves csoportokban keresek, hátha van valakinek olyan példánya, amitől megválna... Neked is ezt tanácsolom, sok szerencsét! :)
2018. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Sok esetben ilyenkor marad a türelmes várakozás...nekem volt olyan, hogy 1 évet vártam az előjegyzett könyvre.
2018. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg megy az angol, akkor erről az oldalról meg tudod venni angol nyelven:

[link]

És ingyenes a házhozszállítás is. :)

2018. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg vaterán, jófogáson, nem netes antikváriumokban!
2018. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Banyek...ennek aztán van ára.
2018. máj. 26. 22:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Még a kérdés feltevése után fél-3/4 évre rá sikerült megszereznem.

Tipp:minden antikvárium/könyvesbolt oldalán bejelölni az igénylést, naponta nézni az emailt.

Én asszem a 3 kötetért összesen 13-15000 Ft fizettem egy netes aukción (csak én vettem rajta részt) amit egy Múzeum körúti (Bp) antikvárium hirdetett meg.

Azt hiszem azóta még egyszer jelzett az email hogy ismét van elérhező példány.

Szerintem 1 éven belül ha valaki szemfüles (es van pénze) be tudja szerezni.

Sok sikert mindenkinek!

2021. jún. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!