Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Úgy érzem kicsit sokat kőltök...

Úgy érzem kicsit sokat kőltök játékra. Mondják, hogy aminek az ember örül az nem lehet drága. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Ti mennyit kőltötök játékokra?(átlagosan egy hónapban) Gondolok itt az in-game vásárlásokra is. Nyári szünet van és a nyakamba szakadt egy csomó idő. Alapból kollégista vagyok, nem tudok év közben játszani és most gondoltam kihasználom a szabadidőt.

2020. jún. 15. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából én nem igazán költők. Pubg mobilon minden seasonban megveszem azt a szettet amit adnak (skin ruha örökbe, 900Ft körül van). Mivel 3 hónapig tart egy season, igy ezt a pénzt nem sajnálom rá. Régen sok skint vettem cs go-ban is, rajottem hogy hülyeség. Rainbow six siegeben is régen volt pár ilyen elit skinem, de annyira nemvolt nagy durranás. Igazából ennyi
2020. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Havonta 7000 Ft-ot pókerre, de általában nyerek, úgyhogy néha hónapokig nem utalok be semmit.
2020. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Attól függ, én ha játszok akkor Wiizek vagy telefonon.


Wiin csak sportot, szeretek játszani(nem a FIFA). 😀

Bowling, tennis, golf, baseball.


Síelni már annyira nem, de majd nyáron játszok avval lehet, csak ahhoz több tartozék kell.


Androidom van fizetôs játékokat nem veszek telefonra nem látom értelmét, mert jelenleg inkább a YouTubeon angolozom.


Nyáron inkább jobban teszed, ha többet vagy kint a jó levegôn és, de játszani attól még lehet. De a fizikai sport sokkal hasznosabb.

2020. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Avval@ *vele
2020. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy kinek mi a drága, illetve mihez képest az. Nyilván a hobbijára szívesebben költ az ember, ha egyszer az neki örömet okoz.

Persze ebben is lehet túlzásba esni, teszem azt hogy már a spórolás, a számlák, akár a mindennapi megélhetés rovására megy a dolog.

2020. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én évente veszek egy éves Humble Bundle csomagot, az kb 30e Ft, de 1 éven keresztül minden hó első péntekén választhatok 10 játékot egy 12-es listából, illetve ha vannak olyan akciós csomagok HB-n, amik tetszenek, akkor azt.

Teljesen új megjelenésű játékokkal annyira nem játszom, előrendelni meg végképp nem. Évente kb 1 játéknál meg ha 60 euróba kerül, hát istenem, belefér.

2020. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!