Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb magyar GTA 5...

Melyik a legjobb magyar GTA 5 RP szerver?

Figyelt kérdés

Legminőségibb, legjobb, legszínvonalasabb


WLS-t nézegettem, de attól félek, hogy azon sok lesz a kisgyerek.

Az infinity-n játszottam is, de ott a kezdőknek nagyon nehéz dolga van 1 óra alatt keresnek egy csöpnyi pénzt, sokan nonoznak, nincs lehetőség munkára, iszonyat sokat kell futkározni kb. az időből amit fent voltam a szerveren a 3/4-e futkározás volt, illetve elraboltak IRL 2 óra hosszáig egy helyben álltam egy kicseszett boltban aztán lezárult az egész egy admin ügyben h mindenki menjen a dolgára.. nekem meg 2 óra semmit tevéssel vesztegették az időmet.



2020. júl. 6. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

NightFall.

De oda kell jelentkezni, tudnod kell a szabályokat, RP-teszt van.

A minőségibb szerverek általában ilyenek. Az a minimum ezeken a helyeken, hogy tudj rp-zni, sőt, sokszor túlzásba esnek, és azt kérik, hogy még legyél is 18 :D Bár ez sem biztos, hogy rossz dolog, de nem a legjobb szűrő a világon az idióták elkerülése szempontjából, sokan vannak 18 alatt akik jobban rp-znek mint mások 18 felett, és értelmesebbek is, tehát alapvetően mégiscsak egy rossz dolog. Egyébként a pénzkeresés alap melókkal mindenhol nehéz. A rablásról meg csak annyit, hogy el van cseszve. Az összes szerveren így van, hogy ahogy fellépsz már rabolhatnak is. MTA-ban ez megvan oldva, 1-es szintűeket nem rabolhatnak, forgalmas helyeken nem vehetnek elő fegyvert, mert tiltja a szabályzat. GTA V RP szervereken ilyenek nincsenek. Lehet most léptél fel, és a fél szerver odamegy a spawn helyre, és már rabolnak is titeket, nem valami valóságos. Egyébként WLS-en tényleg sok a kisgyerek, de még 18 körül is vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy az egy fun szerver, nem is ismerik a szabályokat (ez a hátrány, ha nincs alapból egy RP-teszt, ami szűri a butákat, akik a világukat se tudják, csak felmennek és trollkodnak / a saját szabályaik szerint játszanak). De egyébként NONRP-s mindenhol sok van, és kötetlenebbek is a szabályok MINDEN szerveren, viszont már annyira, hogy átmegy az egész funolásba. De WLS-en sokszor az adminok sincsenek a helyükön fejben, duplán nem ajánlom :D Ha az adminok tevékenykednének, meg lenne RP-teszt a WLS ~650 játékosából (5-6 szerverük van ugyebár), maradna vagy 110.

2020. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tukánosz válasza:

Pandora RolePlay. Átlagos 30 fős aktivitás. Aktív fejlesztők, kedves barátias társaság. Egyedi mechanikák, Frakciók IC pénzből jönnek.

https pandorarp.hu

2023. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!