Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Soha nem volt türelmem végigvi...

Soha nem volt türelmem végigvinni a diablo3 -at, egyszerűen ráunok... mi van az end game-ben? Miből áll?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören: MINDEN az endgame-ben van, a sztori csak egy bevezető.


Megjelennek a keményebb nehézségi fokozatok. Alapból ugye az Expert szint a legnehezebb (320% szörny HP, 189% Sebzés, 100% extra arany, 100% extra XP bónusz), de a maximális Torment XVI-on már 13888770% szörny HP, 64725% Sebzés, 7000% extra arany, 17000% extra XP bónusz. Ez persze nem csak az önszívatás kedvéért van benne, minden egyes nehézségi szinttel egyre erősebb tárgyakat lehet találni. Az "erősség" nem feltétlenül a számértékeket jelenti, inkább a Legendary tulajdonságokat. Elképesztő kombókat lehet létrehozni: pl. van egy kesztyűm, ami 800%-al megnöveli az egyik skillem sebzését, egy gyűrűm, aminek köszönhetően a skill használata nem kerül semmilyen erőforrásba, és egy pajzsom, ami 50%-al lecsökkenti az adott skill cooldown-ját. Nem kell részleteznem, micsoda mészárlást jelent ez: a kezemben levő fegyvert soha nem is használom, annyira röhejes a sebzése a fenti kombóhoz képest. De ilyen képességekkel csak magasabb Torment nehézségekkel eshetnek tárgyak.

Megnyílik az Adventure mód. Ezek gyorsan lezavarható mini-küldetéseket takarnak, és bár a teljes térképet szabadon bejárhatod, de igazából jobban jársz, ha csak az Adventure-öket csinálod meg. ACT-onként öt-öt teljesített küldetés után egy mega-értékes, loottal teli láda a jutalom.

Rift-ek. Egy újfajta (általában brutálisan nehéz) küldetés, véletlenszerűen generálva, bizonyos cuccokat csak innen lehet megszerezni.

Kanai's Cube: a megszokott alkimista kocka, különböző recepteket lehet benne kotyvasztani, megnövelni egy tárgy erejét, a Legendary tárgyakból kivenni a különleges képességeket, és átrakni egy másikba, stb.

Szettes tárgyak. Ez már ismerős lehet a korábbi részekből: ha több páncéldarabot felveszel ugyanabból a szettből, azok egyre jobban erősítik egymást.

Paragon szintek. A 70. szint elérése után ha összegyűjtesz egy szintlépésre való XP-t, kapsz egy Paragon pontot, amivel a másodlagos képességeidet tudod tuningolni. Pl. ha a futási sebességedre rakod, akkor 0,5%-al megnöveli azt, 50 pont után 25%-al. De csökkentheted a skillek "cooldown" (újrahasználati) idejét is, vagy a különböző elemi támadások elleni rezisztenciádat is.

2020. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es:

Pazar összefoglaló volt! Esetleg nekem is lehetne pár kérdésem?

2021. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Halljuk!
2021. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó; köszi!

Szóval: kb. ötödször nyomom végig a sztorit, megvettem a Reaper ... kiegészítőt is. Level 70 paragon 95-ben vagyok. Torment I-ben act III-nál járok. Strength 6797, dext. 681, vitality 4897 és intlligence 77.

Kérdéseim:

Hány paragon szint van? Utána automatikusan belépek a hardcore paragonba?

Van 541 veiled crystal-om, 41 reusable parts-om, 271 arcane dust-om és 135 death breath-em. (Mit nem adtam volna korábban akár csak 1 db death b.-ért... most meg van bőven... Nos, ezeket mire használhatom fel? Főleg a kristályokat??

Van egy csomó drágakövem is, imperial szintig, azokat csak felszerelésbe tudom illeszteni?

Eddig csak Campaign módban voltam. Most, a Reaper-rel megnyílt az Advanture mód is. Érdemes átmennem? ha átmentem, vissza tudok menni Camp.-ba?

Plusz, mire hívnád fel a figyelmemet, kb. mennyire vagyok messze Torment V, X-től? Kell-e valami speciális cucc, képesség addig feljutni?

Kicsit hosszú lett; elnézést, de megörültem a lehetőségnek. Régi játék, a fórumok már nem aktívak. Előre is köszönöm!

2021. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Végtelen paragon szint van. Hardcore paragon? Ilyen nem létezik.


Az alapanyagokat főleg a cuccaidon levő statok újragenerálására lehet fordítani a vénasszonynál. 25 death breath-ből pedig pl sárga fegyvert upgradelhetsz legendary-vé.


Gemeket felszerelésbe, később pedig augmentelésre. Kell egy nagyszintű legendary gem + 3 flawless royal valami, és statot lehet vele tenni ancient cuccokra. Ez kb. a legnagyobb erőnövekedés a karakterednek a paragonon kívül.


Campaign módra bármikor vissza tudsz menni Adventure-ről, mondjuk sok értelme nincs.


Hogyan juss magasabb tormentre? Bizonyos szintű Greater Riftet kell időre leütni. Hogy ez sikerüljön a legfontosabb egy full szett összegyűjtése, mert a szett bónuszok sokszorosára erősítenek. Season módban pl. kapsz egy ingyen kezdőszettet egy karakterre.

2021. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a második fejezeten nem jutottam tovább azóta 3x is nekiálltam, de egyszerűen a végtelen huntelés annyira borzasztóan unalmas, nem tudom mit szeret más ezen.
2021. szept. 7. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

5:

Köszönöm szépen, 2,4-es voltam.

2021. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!