Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jobb LoL-ban?

Hogyan legyek jobb LoL-ban?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.

Szeretek játszani. (PS4-en szoktam)

Sokat hallottam a League of Legend játékról és ezért gondoltam kipróbálom, de szörnyű vagyok benne, mindig megölnek és úgy felmérgel.

Mindenki így kezdte vagy csak szimplán nem nekem való játék?

Esetleg ha van még pc-re más ingyenes játék nyugodtan ajánlhattok párat. (WoT-ot ismerem és játszottam is vele, nem az én világom.)



2020. aug. 9. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
LoL-ban én is szörnyű vagyok, nem is igazán szoktam játszani. Cs-zni néha bár az sem jobb, inkább Hearthstone-ozok, azt ismered?
2020. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt ismerem, de még nem próbáltam. c:
2020. aug. 9. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlanám🤷🏻‍♀️

Tudom, hogy csaj vagy és valszeg minden pali már rád is ugrott, hogy ő majd megtanít játszani, de én is szívesen játszanék veled ha szeretnéd🤷🏻‍♀️

2020. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

dehogy ugrottak rám😅

egyébként köszi, lehet élek a lehetőséggel ha abban is béna leszek

2020. aug. 9. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan dotázom de mint minden ilyen kompetetív játéknál sokat kell gyakorolni, az-az játszani. Az is segít ha keresel valakit aki tapasztaltabb, illetve nézhetsz pro-kat játszani és tőlük elnézni miket csinálnak, megpróbálni megérteni miért csinálják, olvashatsz/nézhetsz guide-okat stb... Általában az ilyesfajta játékok sok időt igényelnek, ezt neked kell mérlegelned, hogy megéri-e számodra vagy sem, de ha már egyszer megvannak az alapok akkor onnantól tudnak nagyok élvezetesek lenni + szerintem pont maga ez a 'fejlődési élmény' az ami nagyon szórakoztató, hogy gyakorlatilag végig követheted a fejlődésedet, igaz, csapat játék révén van benne egy kis szerencsejáték faktor, hogy éppen milyen csapattársakat fogsz ki ami néha frusztráló lehet. Mindenesetre sok szerencsét.
2020. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, egy MOBA játékban (mint a LoL is) minimum 500 órába kerül, hogy tisztában légy az ALAPOKKAL, de inkább 1000-3000 óra a tanulási idő. Szerintem ennyit egy játék sem ér meg. Inkább próbálkozz olyasmikkel, mint pl. az én két lányom kedvencei:

Path of Exile (akció-szerepjáték)

Warframe (akciójáték)

Neverwinter (multiplayer RPG, MMORPG)

Guild Wars 2 (MMORPG)

Dauntless (szörnyvadászat)

Egyikbe sem kell ezer órákat tenni (bár lehet), azonnali sikerélményt adnak, rengeteg mindent lehet bennük csinálni, és húsz percre is le lehet ülni hozzájuk.

2020. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs valaki ismerősöd akivel kezdetnek tudnál ARAM módban játszani, akkor szerintem add fel azt, hogy PC-n MOBA-val játsol. Az idegeidet fogod tépni, rengeteg játékismeret kell hozzá és PS4-hez képest egy visszalépés.

Inkább nézd meg a Riot Gamestől a több játékot, amik újak!

2020. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!