Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft class...

World of warcraft class választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok pár napja fogtam neki a warmane es wow nak, és szeretnék egy olyan classt választani ami mondhatni tankos (azaz nem papír) elfogadható sebzés és életlopással bír.. Huntert készítettem, meg is vagyok elégedve vele, de ha közel kerülnek hozzám siralmas vagyok. Horde oldalon játszom. Előre is köszönöm a segítséget.

2020. szept. 2. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tankos... Mást jelent a tankos és a valódi tank ebben a játékban. Egy valódi tank megfogja a mobokat, elnyeli a sebzést, némelyik class healeli magát, a lényeg hogy addig tartja a mobokat míg a dps-ek megölik őket, na meg persze a healer gyógyítja a brigádot.


Hunter az egy pure dps class, a petjével kell tartani a mobokat, eaz már régen rossz ha a huntert gyepálják amgát.

2020. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pet előtt volt problémám, meg akkor van mikor hirtelen észre vesznek 3-4, abból a csoportból 2 minimum rám szaladnak a petet figyelmen kívül hagyva. Köszönöm a felvilágosítást, akkor javítanek, egy class aminek több az élete (nem tank, nem akarok front line lenni) dps szerepet szeretem, és egy olyan class aminek van élet lopása / élet regeneráció / heal, bármi felé élet töltési formája. Röviden sok élet, elfogadható sebzés és élettőltés.
2020. szept. 3. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Paladin és DK, kicsit a warrior.
2020. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Huntert készítettem, meg is vagyok elégedve vele, de ha közel kerülnek hozzám siralmas vagyok."


Ez nem a hunter class hibája. Ha meg szembe kerülsz egy skilles hunterrel plate armoros classal játszva, az úgy fog szétszedni messziről hogy hozzá érni alig tudsz majd.

2020. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4* jelen pillanatban nem pvp zek, pve re összpontosítok, kezdő vagyok soha életemben nem játszodtam a wow-al, természetes hogy hülyén játszok, de amit eddig csinálok/csináltam az élvezem, és maga a játék menetét is. Majd kitanulom a dolgokat.
2020. szept. 3. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!