Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb aim trainer?

Figyelt kérdés

Aki nemtudná az aim trainer olyan játék/progra amiben gyakorolhatod a célzásoda és ügyesebben tudod kezelni az egered egy bizonyos idő után.


Szerintem nagy segítség, mert gyorsabban tudsz fejlödni így célzásban, mintha csak simán játszanál.


Én az aimlabot használom jelenleg, de hallottam a Kodiak 2.0-ról is. Szerintetek melyik a jobb vagy tudtok még mást?



#gyakorlás #célzás #Valorant #AimLab #Kodiak 2.0 #Aim trainer
2020. szept. 10. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem az aimlab jobban tetszik.

egszerubb

2020. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy segítség, mert gyorsabban tudsz fejlödni így célzásban, mintha csak simán játszanál.

Ezzel nem ertenek egyet, szerintem egy valodi ellenfél kiszamithatatlan reakciója jobb lecke mint egy sima celzoprogram.

2020. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aim trainerekben is van AI ami kiszámíthatatlan, de szerintem jobban fejlödsz, ha 15 perc alatt 2000-szer becélzol valamit, mint egy mecsben 5-öt 5 perc alatt.
2020. szept. 11. 18:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Ehhez még annyit hozzáfűznék, hogy az aim trainer az votlakép arra tanít meg, hogy az enemyt jobba nletud követni illetve jobabn célozz bizonyos pozicióra.
2020. szept. 17. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!