Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most, hogy megérkezett a...

Most, hogy megérkezett a hivatalos Cyberpunk 2077 gépigény, ti nem aggódtok, hogy gagyin fog kinézni a játék?

Figyelt kérdés

[link]


A minimális gépigény kb. egy krumpliszsák PC, az ajánlott is legjobb indulattal csak egy erős közepes gépnek mondható. Ha egy ilyen géppel ki lehet maxolni, akkor hogy fog ez a játék kinézni? Emiatt picit én aggódok.


2020. szept. 19. 03:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Sokan azt várták (pl. én is), hogy a cyberpunk egy nextgen cím lesz, nextgen grafikával, de sajnos nem az lesz. Ha a játék képes lesz elfutni a mostani konzolokon, akkor igazán nagy csodát grafikai téren ne nagyon várj tőle, de aggódni azért hülyeség.
2020. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy kinéz ahogy a W3 az már több mint elegendő, úgy meg biztosan fog nem mellesleg a W3 attól függetlenül, hogy szép volt, pont az a játék volt, amit nem a grafika vitt el a hátán, hanem minden más, a szép grafika csak kellemes körítést adott, és valahogy a 2077-től is ezt várom, hogy legyen egy remek történet, érdekes szereplőkkel és jó játékmenettel. Ha ez megvan, az nekem tökéletesen elég, ha mellé szép az csak hab a tortán de eddig látott ingame videok alapján nem kell attól tartani hogy ronda lesz.
2020. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen történettel bíró játékot valóban nem a grafikája fogja cipelni a hátán. Elég megnézni az Ubisoft újabb játékait. Jól néznek ki, de nagyon sok mindenen javíthatnának, ami növelhetné a játékaik játszhatóságát.


Kicsit más fajta, de ott van például a wow a masszív lore-jával. Azt sem a grafikája miatt szeretik az emberek.


Nem azt mondom, hogy ettől még nem fontos a grafika, de ha grafikától függetlenül jó a játékmenet és a történet, akkor nem lesz rossz játék. Ha te csak jó grafika mellett tudod élvezni a játékot, akkor viszont érthető, hogy felmerült a kérdés, de amúgy szerintem alaptalan a félelmed. Az ajánlott gépigény szerintem 1080p közepesre vonatkozhat. Ray tracinggel azért lesz majd gépigénye ultrán.


Én a biztonság kedvéért bekészítek majd egy rtx 3080-at az i5-10600k-m mellé, meg egy 4k monitort.

2020. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 BartosistaGilisztaTészta válasza:
53%

Minimum és ajánlott gépigényt mutattak, nem ultrát.

Amúgy meg optimalizációtól is függ, az új Call of Duty nem azért van 100 giga körül mert annyira egy komplex játék, csak szarul optimalizálták.

2020. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Miért nézne ki gagyin? Egy gtx 1060 6gb full hd-n kb mindenre elég lenne full grafikán 2020-ban ha optimalizálnák a játékokat.
2020. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az rtx-et leszámítva. (előző voltam)
2020. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!