Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki nem szokott játszani és...

Aki nem szokott játszani és nem járatos a játékokban, annak megéri egy PS5-öt venni? Lehet, hogy megszerettetné velem a játszást?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél akkor fillérekért egy PS3-at vagy X360-at, aztán meglátod, de szerintem azért kiadni 150k+-t hogy kísérletezz, meredek.
2020. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a játékok is 30ezernél fognak kezdődni, nagyon nem.
2020. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Vegyél akkor fillérekért egy PS3-at vagy X360-at


de az nem menő már,a kérdező pedig menősködni akar,pedig egy gyök.ér

2020. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért példáztam a ps5-tel, mert úgy tudom ez a legújabb. Azt nem tudom, hogy mi a különbség köztük. A 3-as lassabb? Vagy csúnyább a grafika?
2020. okt. 1. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyengebb a grafika. De attol meg nem csunya.
2020. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul kezded. Ha érdekelnek a videojátékok, játékkonzolok, nézz utána a témának egy kicsit, mert így valószínűleg csak pénzkidobás lesz. Kezdésnek pl. kezdheted itt: [link]

PS3-at már évek óta nem gyártanak, újonnan csak PS4-et lehet kapni gyakorlatilag azonnal, ha ragaszkodsz valamiért a Sony-hoz így látatlanban. Van még 1-2 versenyző a pályán rajta kívül.

2020. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Kezdésnek" törölve... siettem.
2020. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!