Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Skyrim modokat használt...

Milyen Skyrim modokat használtok, ami nélkül nem élveznétek úgy a játékot?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, ami nem csak poénforrás, hanem valamilyen értelmes elemet ad hozzá a játékhoz. Mondjuk küldetések, tárgyak, karakterek, funkciók, amiket az alapjátékban is szívesen látnátok, stb. 😃

2020. okt. 17. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem az "eredeti" formájában meghagyni a játékot, és ritkán használok modokat. A skyrim-hoz is csupán egyetlen egy modot használtam, ami a térképet teszi átláthatóbbá (pl mutatja az utakat). Ha érdekel holnap rákeresek neked, hogy mi a neve.
2020. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem fontos, köszi! Csak kíváncsiságból kérdezem. :)

Igazából én sem szoktam különösebben modolni játékokat. A Gothic 3-nál vagy a Witcher-nél szoktam néha, de azok ilyen könnyen telepíthetők, szóval 10 perc alatt megvan. Egyedül a Skyrim-nál szoktam kőkeményen modolni, mert ott elég felhasználóbarátra sikerült megoldani, illetve annyi hiba/hülyeség van benne, hogy szinte könyörög a javításért. Régen volt, amikor egy inventory-ra való kaját felzabáltam egyszerre, csak mert eladni nem lehetett, eldobni meg nem akartam. Meg kicsit realizálta a statisztikát, hogy eltelt 1 hónap a játékban, és Elfogyasztott ételek száma: 0. Most viszont felraktam egy csomó need modot, amivel enni, inni, aludni kell, és ha hosszabb távon kimarad valami, abba bele is halhatsz. Így legalább az enni-/innivaló nem haszontalan a játékban, mint régen volt. Na meg most már van tömege a pénznek és a nyilaknak is, ami szintén realisztikusabbá teszi kicsit a játékot. Nálam a grafikai modok mellett ezek azok, amiket nem tudok nélkülözni, illetve pár movement/combat mod, ami lehetővé teszi, hogy sprintelés közben ugorj, vagy hogy egy kézzel használd a kétkezes kardokat.

2020. okt. 17. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a HUD-ot modoltam be nexus mods-ról, mert az alap hud az valami botrányos.
2020. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik része? :D
2020. okt. 17. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az inventory úgy ahogy van, az originalban keresni tárgyakat az fizikai fájdalom :D
2020. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra már nem emlékszem, csak azt tudom, hogy jóval több gombnyomás volt egy másik fülre váltani. XD
2020. okt. 17. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!