Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek játékra inkább...

Szerintetek játékra inkább gamer laptopot, vagy asztalit érdemes?

Figyelt kérdés

Eddig gamer gépként egy asztalit bővítgetek már kb. 10 éve. Akkor vettem egy korrekt házat, azóta a teljesítmény szempontjából szükséges részeit cserélgetem.


Viszont eléggé úgy néz ki, hogy munka miatt messze kell utaznom, albérlet, stb, mert helyben nem találok. Oda meg nem szívesen cuccolnám állandóan az asztalit, pláne, ha átlag 2-3 évente váltok munkahelyet.


Szóval emiatt gondolkodom egy drágább, de jópár évre jó és bővíthető gamer laptopban, amit könnyen tudok cipelni bárhová. Asus, HP, MSI, Acer márkák közül valamit.


És akinek van tapasztalata részletfizetéssel, mik a buktatói, mert nem szívesen fizetnék ki egyben 3-400 ezret, ha nem muszáj.



2020. nov. 4. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Gamer laptop nem lesz se jó pár évre jó, se bővíthető. RAM bővítès, SSD csere és kifújt.


Ha kiadod egyben azt a 400 ezretezret, amit nem akarsz, akkor kihúzza azt a 3 évet, amit egy munkahelyen tervezel eltölteni, aztán munkahellyel együtt válthatsz laptopot is.

2020. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, nem mindig a legújabb címekkel játszom, sőt általában később szoktam, mire olcsósodnak és látok róla sok értékelést.
2020. nov. 4. 13:41
 3/8 meszike91 ***** válasza:
79%

2-3 évente elköltöztetni az asztalit szerintem még bőven megéri. Akkor vennék laptopot ha rendszeresen vinnem kéne magammal a gépet valahova.


Laptopból ugyanaz a teljesítmény sokkal drágább mint asztaliból.

2020. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem laptopom van mivel hurcolom és ezért ragaszkodtam hozzá. Ha megteheted inkább asztalit vegyél az tényleg jobban megéri, az enyém is mocskosul drága volt, és öt évvel később megint nem fogja elfuttatni a dolgokat :/ Mindenesetre nekem jó, csak nem mindenkinek éri meg mikor gépből ennyi pénzért olyat veszel ami 10 évig fullos.
2020. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A laptopnak azért van hangja is ha játszol. Nem hangos, de azért hallod, ahogy a ventillátorait beizzítja és felpörgeti. Engem ez meglepetésként ért, de hozzászoktam.
2020. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem az asztalinak is van hangja. Hiába már fullosra raktam elég jó minőségű Arctic ventikkel, ssd, ASUS Rog Strix 1060, félpasszív, de így is hallani a rezonációt kissé és van alaphang. Egy CM Elite 430, relatív jól szellőző házam van.
2020. nov. 4. 18:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és persze CM Hyper 212 Evo procihűtő is van...
2020. nov. 4. 18:41
 8/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Tehát ha jól értem 2 3 évente költözöl és akkor kéne vinni a gépet is. Nyilván a ruhák butorok stb mellet ez is gond de tényleg akkora gond 2 3 évente hurcolni?
2020. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!