Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyjából milyen árban lehet...

Nagyjából milyen árban lehet venni egy olyan gépet, ami akadás nélkül szépen viszi a GTA V öt?

Figyelt kérdés

A GTA néha online, de legfőképpen RP-re lenne használva.


Nézegettem már használt gépeket, mert úgy biztos olcsóbb mint egy újat összerakni, de azzal az a baj, hogy lehet más lesz a gépbe amikor elküldi, én meg észre se veszem, mert nem nagyon értek a gépekhez.

Ha meg valahogyan sikerül észrevennem, hogy ez nem az ami a leírásban volt, akkor se tudok majd mit csinálni, mert nem hiszem, hogy utánna felvenné a telefont. :D



2020. nov. 18. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Egy középkategóriás gépen elmegy szerintem
2020. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet venni használt üzleti gépeket cégektől garanciával.


3. generációs i5 és 8GB RAM például már van 35-40 ezer körül. Ebbe kell még egy GTX1050 Ti 4GB, ezt ki lehet fogni 25-30 ezerért és ez már jól elboldogul a GTA 5-tel FullHD-ban.

[link]

[link]


Ez kisebb és RAM bővítés kell hozzá.

[link]

[link]

2020. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A gta 5 már 7 éves játék, ne ez legyen az etalon. Ha utána ki akarsz próbálni egy modernebb, újabb játékot, csalódni fogsz. #2 korrektül leírta a GTA 5-höz szükséges gépet, szerintem viszont bőven lehet felé menni. Erős alaplap, SSD, HDD, tápegység, 8 giga ram, és gyengébb proci és videokártya jó lehet kezdésnek. Ramból tudsz később bővíteni, ahogy procit is egyszerűbb cserélni, mint teljes konfigot eladni és újraépíteni.
2020. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!