Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt? GTA IV

Miért csinálja ezt? GTA IV

Figyelt kérdés
Régebben megvolt a játék, tökéletesen megvolt. Rá is tettem egy pendrivra a játék telepítöt és a cracket(mert ugye tört verzióról van szó). Azután ujratettem a windowsot és a pendriveról telepítettem a játékot és szintén müködött tökéletesen. Ez volt kb. egy féléve. A játékot valamilyen oknál fogva letöröltem a pc-röl még régebb és most újra felszerettem volna telepíteni. Fel telepítem tehát a játékot és crack mappát kicsomagolom, de valamirt folyton magától törli a 1911.dll és a LaunchGTAIV.exe fájl. A GTAIV.exe pedig meghagyja. Már mindent megpróbáltam... Kritikákat nem kérek. Se nem olyan válaszokat, hogy vedd meg, se olyat, hogy töröljem azonnal a crackelt játékot, mert vírusos lesz a gép stb. Normális válaszokat várok. Elöre is köszi!

2020. dec. 3. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Deffender vagy vírusírtód törli. Tedd a kivételek közé az adott fájlokat(vagy akár az egész gyök könyvtárat, ez az egyszerűbb). Ha kivételek közt van akkor bontsd ki újra a megadott helyre a crack fájlokat és jó lesz.


Ui: ha nagyon nem megy akkor olyan verziót tölts le amit csak kicsomagolni kell és játszható, mostanság én is rákaptam erre, minden egyszerűbb és gyorsabb így. Igaz valamivel több hely kell így, de valamit valamiért.

2020. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, vírusirtó törli.
2020. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva vírusírtó, és úgyis törli..
2020. dec. 4. 07:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Most még átengedni sem tudom, ha visszakapcsolom se : [link]
2020. dec. 4. 07:56
 5/5 anonim válasza:
Jelenleg 2000ft a steamen és a rockstar launcheren. Érdemes megvenni, nem olyan sok pénz.
2020. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!