Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb játék, a League...

Melyik jobb játék, a League of Legends, vagy a Dota 2?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el Dotázni, a LoLba már borzasztóan beleuntam. Természetesen azt meg kell hagyni, hogy sokkal jobb a LoL grafikája, és mindene, de tényleg nagyon meguntam, és már nem tartogat semmit. Ezért gondoltam, hogy felfedezem a Dota világát. Egész jónak tűnik eddig, ti mit gondoltok?

2020. dec. 11. 19:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy a 2000-3000 narancs shard-os Legacy skinek akkor mégis véglegesek? Vettem egyet Linára, gondoltam kipróbálom milyen a skin, először nem vettem észre, hogy ott írja alatta, hogy 1 Use. Aztán mégis már vagy 3-at játszottam vele, még mindig nem tűnt el.
2020. dec. 15. 13:38
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az egy pack volt, amit egyszer tudsz kinyitni. De, ha a raktárban nincs oda írva, hogy lejár akkor örökös. Event cuccokat leszámítva régen nem tűnt el/járt le semmi.

Mutolni meg úgy kell, hogy a bal felső sarokban megnyitod a játékos menüt (nem jut eszembe a neve, talán scoreboard) és a vagy jobb klikk mute vagy van a nevük mellett kis mikrofon ikon. (Már nem tudom pontosan.)

2020. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen *o*
2020. dec. 16. 02:35
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként egy hőssel hányas szintig lehet eljutni? És hogy? Mármint nem a 30-asra értem a játékon belül, hanem ahol a bronze tier micsoda van, és ír egy számot (nekem eddig ennyi a max). Minden szinten ad narancs shardot, ha feljebb lépek egy hőssel?
2020. dec. 16. 21:42
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem eddig 3 a max (Linán) Bocsi kimaradt :D
2020. dec. 16. 21:43
 16/17 A kérdező kommentje:

Couriert azt még mindig fogalmam sincs hogy kell használni (de ne írjátok azt, majd rájövök). Wardokat tudok rakni, Aghanim Scpetert már rájöttem, hogy Secret Shop az a 2 db a tornyok mellett és ott lehet venni XD

Egyébként annyi férfi karakter van, meg melee, azok annyira nem érdekelnek, LoL-ban sem voltam jó a melee karikkal soha igazán. A nevek is elég bonyik, hogy ennyit megjegyezni, így 1 hét után max 10-15-öt jegyeztem meg. :D Azt már vágom hogy a Zeus a Karthus ultis, Enchantressről meg a LoL új kentaur női kariját koppintották majdnem egy az egyben :DD

Hát ebbe nehéz lesz beleszokni, de amúgy tényleg élvezem. A mute az hatalmas segítség volt, hogy nem duruzsolnak a fülembe, köszi mégegyszer. Meg a Scoreboard is, eddig nem tűnt fel, hogy az ott van, tabot próbáltam nyomogatni hogy megnyissa a neveket, meg kinek milyen KDA-ja van. :DD Bár napi pár meccsnél többet nem is tudok rászánni, de tetszik maga a játék. *-*

2020. dec. 16. 21:55
 17/17 anonim ***** válasza:

Courier-re vannak gyors gombok vagy a jobb alsó sarokban van (vagy volt) a kihozás ikonja. De ha rákattintasz, annak is vannak kezességei.

Ha már lesz benne 200 órád tudni fogod a neveket. Én régen az összes nevét tudtam buildekkel együtt.

2020. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!