Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem unalmasak a...

Csak szerintem unalmasak a mai video játékok, a játékfejlesztők csak a profitra mennek?

Figyelt kérdés
Nekem ezek a mai játékok olyan túl szájbarágósak, mutatja mit kell nyomni... Régi ps1, ps2 játékok jobban tetszettek, abban volt kreativitás

2021. jan. 2. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán tudnak már újat kitalálni. Annak idején mikor elkezdődött a játék fejlesztés sok újdonságot be lehetett hozni. Ez ma már nagyon nehéz. Sztori központú játékok egyre kevesebb van, de azok általában elég jók.

Ma már sokan multiplayer játékokkal játszanak, esport stb ebben nagyon sok pénz van mindkét fél számára.

2021. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most is van bőven élvezhető játék, bőven van miből válogatni.
2021. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem a GTA V se tetszett
2021. jan. 2. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez relatív kinek mi tetszik. Lehet ami neked nem az másnak a kedvence.

Én sem szeretem a Fortniteot, de másik több millió ember igen. De mégsem mondom rá hogy rossz, mert nem az, csak a community-je a gáz.

2021. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem műfajonként változó. Vannak, amik nagyon sokat fejlődtek és többnyire jó irányba, például az autós játékok (és nem ilyen nfs-re kell gondolni).

Aztán ott vannak azok a műfajok (vagy csak pár cím), amit a mikrotranzakció tett tönkre, horror jelenleg haldoklik (filmeknél is).

De általánosságban nem mondható el, hogy a mai játékok unalmasak. Rengeteg új és jó játék van. Régen se volt minden jó.

2021. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mai játékoknak szerintem az a bajuk, hogy lassan játéknak sem lehet nevezni őket, hanem valami valóság szimulációnak.

A régi időkben egy játékból áradt a hangulat, és minddel élmény volt játszani. Engem az is idegesít, hogy a legtöbb mai játék túl van bonyolítva, rontva ezzel a játékélményt. Arról már nem is beszélve, hogy egyre másra jönnek a remake feldolgozások, amik már sosem lesznek olyan klasszikusok, mint a régiek. Még amit rühellek, hogy minden évben kijön a FIFA és Call of Duty újabb része, amit vesznek mint a cukrot, mert ez kell a népnek. Ezek a mai játékkok már csak ipari tömegcikkek, amikkel nagyot akarnak akasztani a stúdiók. Azért tisztelet a kivételnek, mert a tavalyi évben is találtam pár gyöngyszemet.

2021. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen és azért veszik meg mert FIFA-val, CoD-al vagy bármi mással akarnak játszani ami épp sorozat, mert ugyanazt az élményt keresik, nem mást, ilyen egyszerű.


A játékfejlesztők / kiadók meg bármily hihetetlen a profit miatt csinálják, nem szeretetszolgálatként, olyan ez mintha egy autógyártó gondolna egyet, aztán csinálna egy 5 kerekű kocsit, mert, hogy minden autónak 4 van. Miért dolgozna maga ellen?

2021. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!