Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Itt nálunk miért nem olyan...

Itt nálunk miért nem olyan népszerű a Halo?

Figyelt kérdés

A legtöbb embernek semmit nem jelent a széria, sőt hallottam olyat is, hogy valaki egyenesen leszarozta a Combat evolved-ot.

Mondjuk a Halo fénykorában (kb. 2001-2008) még túl fiatal voltam, szóval azt nem tudom, hogy akkor mi volt. De most nem túl népszerű. Ennek mi lehet az oka? Kiöregedtek az akkori rajongók vagy csak az új Halo-k nem olyan jók? Vagy itt soha nem is volt népszerű?



2021. jan. 9. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

"Itt nálunk miért nem olyan népszerű a Halo?"



Miért nem olyan népszer, mint hol?

2021. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
népszerű
2021. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Főleg Amerikában.
2021. jan. 9. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Halo inkább a konzolos FPS-ek terén hozott újdonságot, de mi hagyományosan PC-sek voltunk, így azok számára, akik követték a műfaj fejlődését a platformon (Doom, Duke3D, Quake, Unreal, Half Life stb.), nem hatott annyira újszerűen, vagy esetleg az egér precizitásához szoktak és visszalépésként élték meg a kontrolleres irányítást.
2021. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami. Mondjuk én is mindig PC-s voltam és vagyok is, de a Halo CE és 2 megjelent pc-re is. Engem a Combat evolved már első kopróbálásra is lenyűgözött, aztán mikor bejelentették, hogy jön az MCC pc-re nagyon boldog voltam. A világa, törnétene és karakterei fogtak megy nagyon.
2021. jan. 9. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert konzolra jelent meg. Nálunk pedig a konzolok fénykora a playstation 2-ig volt utána leáldozott. Hogy ki mit preferál az a saját ízlése de egyvalamit meg kell hagyni, Ha veszel egy jobb pc-t az valószínű jó lessz még 10 év után is, ha meg nem, lehet új graf kártyát, procit stb bővíteni, konzoloknál meg van valamid bár olcsóbb mint egy pc de az a valamit pár év múlva dobhatod a kukába mert amint megjelenik egy újjabb modell a játékokat csak arra fogják gyártani
2021. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert van helyette más
2021. jan. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!