Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A legerősebb paladin, Turalyon...

A legerősebb paladin, Turalyon le tudná győzni egymaga a Lich Kinget?

Figyelt kérdés

Itt most Arthasra gondolok, mint Lich King, mert Bolvar azért közel sincs olyan erős, mint Arthas volt.

És ha nem is a Lich Kinget, de a death knight Arthast, tehát mielött Lich Kinggé vált volna, le tudná győzni?



2021. jan. 24. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs de mivel illidan simán a kezével megfogta turalyon csapását a legionban gondolom akkor nem, a wc ban arthas kardja szépen felnyisszantotta illidant
2021. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Illidan vérzett akkor, amikor megfogta és ez a Legion korabeli Illidan erősebb, mint a WC3 korabeli Illidan
2021. jan. 24. 00:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Illidan vérzett akkor, amikor megfogta és ez a Legion korabeli Illidan erősebb, mint a WC3 korabeli Illidan"


Ez mondjuk nincs leírva hogy kapott volna egy power boostot sehol sem

2021. jan. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre az "erősebb" dologra van valami bizonyítékod is? Mert hogy ki mennyire "erős", azt csak a Blizzard tudhatja. Vagy láttad a karakterlapjukat?
2021. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Illidan azért tudta lefogni Turalyon-t, mert a paladinok Xe'ra áldásával kapták a Szent erejüket, úgymond ilyen generátor ereklye elven működött, amit történetesen Illidan szét is zúzott a "megtisztítása" alatt.


Látni is lehet, hogy amikor Xe'ra darabokra hullik az Illidan Eyebeam alatt, Turalyon szeme színe is elváltozik a robbanás következtében, és úgymond elveszti ezt az erőt.

Na ezért tudta nevetségesen egyszerűen Illidan lefogni.


A kérdezőnek is válaszolnék:


A DK Arthasnak több fázisa volt.

Volt hogy erősebb, volt hogy gyengébb volt.

Viszont legyengült állapotában is lenyomta Illidant.

Most attól eltekintve, hogy egy jól célzott vágással/szúrással, de nyert.

Arthast azért választotta ki a Lich King, mert tudta, hogy páratlan ereje van, és ha jól irányítja, nem lesz ellenfele egész Azerothban, amit ugye sikerül is a Warcraftban bebizonyítani.


Turalyon is tényleg egy páratlan erőkkel bíró paladin volt, de mivel ő is az erő szent fényében hitt, nem pedig az ilyen Sylvanas féle furmányos csapdákban, ezért szerintem még a DK Arthassal se bírt volna el, bár ki tudja, Turalyon már a W2-ben eltűnt Alleriával a DP-n keresztül, és lehet nem véletlenül írta meg úgy a Blizzard, hogy ez egy örök kérdőjel maradjon a fejekben, mert lehet mégis meg tudta volna Arthast állítani.


Én a Legionben is kevésnek tartottam Turalyon karakterének kibontását, így egyértelmű választ szerintem nem lehet adni.


Vegyük például Uthert, őt is azért nyomta le Arthas, mert a Frostmourne erejét használva likvidálta az ellenfeleit, és ebbe beletartozik a tengernyi élőholt szolgája akit egy húzással kirántott a föld alól, és akiket irdatlan mennyiségben küldött ellenségeire ahogyan többek között Utherre is.

Ráadásul a Lich King hiába volt bezárva, a kardon keresztül rengeteg erővel táplálta Arthast, ami konkrétan mindenkinél erősebbé tette őt.

A gleccserhez való eljutása is először esélytelennek bizonyult, de ott is a Lich King az utolsó erejével és Anub'arak segítségével végül sikeresen eljuttatta Arthas a trónhoz.

És ugye itt győzte le Illidant is.


Az egyesült Lich Kinget pedig hivatalosan Tirion Fordring ölte meg a fényt használva, és ugye a playerek segítségével "Champions" címszóval, viszont ez meg már egy nagyon szervezett stratégiadús támadás volt, mert a Lich King likvidálásában részt vettek a DK-k is, vagyis konkrétan az általa teremtett lények, és úgy kb mindenki, majd nagy nehezen, de meg tudták közösen állítani, mert még ugye a saját apjának szelleme is beszállt a buliba, szóval ellene semmi esélye nem lett volna Turalyonnak egyedül.


Ui. : Egyébként az Arthas+Ner'zhul kombós Lich Kinget (ha jól tudom) máig a top 10-es listában tartják, mint legerősebb karaktert Azerothban, hiába győzték le.



Személyes: Szerintem nincs jobban megírt karakter történet Arthasénál, én Lich King-ként is imádtam, szerintem zseniális volt.

2021. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!