Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a GTA történetében?

Figyelt kérdés
Nekem Niko, teljesen tudok vele azonosulni, amikor őt irányítom.

2021. jan. 30. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Claude
Tommy
Cj
Niko
Franklin
Michael
Trevor
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tommy
2021. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Claude nem karakter, csak szereplő (igazán az sem, mert az is a játékos). Egy üres hély a játékos számára. Szeretem a GTA 3-at, de vele kapcsolatban sosem éreztem, hogy lenne története, célja, csak teszi amit mondanak neki, isten tudja, miért. Inkább csak sodródik az árral mások történetét követve.
2021. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Lamar Davis, Johnny Klebitz, Playboy X
2021. febr. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Claude szimpi nekem a legjobban.

2-es: Miért ne lenne Claude Speed karakter? Ugyanolyan mint CJ és Tommy, csak azért néma a játék során, mert az a csaj az elején torkon lőtte és megnémult. Direkt így csinálták a játékot a készítők.

2021. júl. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy miért ne lenne karakter? Leírtam a kommentben. Egy karakternek vannak jellemvonásai, Claude-nak nincs, és ennek semmi köze ahhoz, hogy néma. Nem fejez ki soha semmit, amihez elég lenne gesztusokat animálni neki az átvezetőkben. Egyébként a San Andreasos cameojában sem beszélt.
2021. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!