Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc szerelmi...

Melyik a kedvenc szerelmi történeted? (Film könyv vagy sorozat)

Figyelt kérdés
Melyik műben volt és miért?

2019. jún. 6. 01:42
 1/7 anonim válasza:
A kék lagúna, és azért, mert nagyon megható ahogyan a két fiatal felnőtté cseperedett gyermek felfedezi az élet értelmét egy lakatlan szigeten. :)
2019. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Shrek-mert nem egy tipikus szerelmi történet az övék :D
2019. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én férfiként ugye nem vagyok nagy rajongója a romantikus történeteknek, de a Mielőtt megismertelek az nagyon megfogott, még meg is könnyeztem a végét. :D

A másik ilyen amit szívesen nézek az a Sztárom a párom, azt még gimiben néztük anno jó pár éve, egész jól szórakoztam rajta pedig valami nyálas undormányra számítottam (mondjuk persze van benne nyáladzás, de összességében szórakoztató film).

Illetve egy hónapja láttam a "Pizzarománc" című filmet, az is tetszett, bár ott inkább a humor volt az ami megfogott mint a romantikus szál. De azok is szórakoztam.

Más filmet vagy nem láttam vagy nem tetszett (klisés nyálas filmek), könyvet meg ugye nem olvasok ilyen témában, csak krimit, akciót, történelmit meg sci-fit. Sorozatot meg egyáltalán semmit nem nézek Star Wars-ot leszámítva, de ha néznék sem hiszem hogy ilyenekkel nyitnék.

2019. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden említett műnél a könyvre gondolok.


Setét Torony: (Stephen King)

- az egész sorozat alatt Eddie és Susannah

- a Varázsló és Üvegben Roland és Susan

Azért, mert annyira alaposan megismerni a szereplőket a sztori alatt, hogy tényleg ad is valamit ez a szál. Sok romantikus sztorival az a bajom, hogy ott van két szép ember, összejönnek, örülünk, és kész, igazából egyrészt nem ismerjük meg őket, másrészt meg úgyis mindegy, mert nem lényeges elem. Itt viszont nagyon magával ragadó.

Illetve még az 1984 (Orwell) tetszett, ott egy elég különleges világba sikerült belehelyezni a szerelmi szálat, és sok dolgot tudunk meg ezen keresztül.

Ugyan nem központi elem a romantika a műben, de érdekes kapcsolatot vázol fel még a Hajnal Bolygó Robotjai (Asimov)

Talán a legromantikusabb mű, ami nagyon tetszett, az az Időutazó Felesége (Audrey Niffenegger), drámai, izgalmas és nagyon szomorú, imádtam.

2019. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Virike2018 válasza:
a legnagyobb showman.szerintem nagyon aranyos , hogy egy kisfiú meg egy kislány egymásba szeret már akkor , és később férj és feleség lesznek.feltétlen nézzétek meg , a zene is nagyon jó benne
2019. jún. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Molnár Tóni - Tépődések kamaszkori beteljesületlen szerelmi történetei jöttek be a legjobban.
2023. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!