Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Melyik a kedvenc szerelmi történeted? (Film könyv vagy sorozat)

Melyik műben volt és miért?

Keress kérdéseket hasonló témákban: sorozat, könyv, film

jún. 6. 01:42  Privát üzenet  

A válaszok
A kék lagúna, és azért, mert nagyon megható ahogyan a két fiatal felnőtté cseperedett gyermek felfedezi az élet értelmét egy lakatlan szigeten. :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 6. 07:47 Privát üzenet
Miki777 nevű felhasználó válasza:

Shrek-mert nem egy tipikus szerelmi történet az övék :D

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 6. 11:24 Privát üzenet

Én férfiként ugye nem vagyok nagy rajongója a romantikus történeteknek, de a Mielőtt megismertelek az nagyon megfogott, még meg is könnyeztem a végét. :D

A másik ilyen amit szívesen nézek az a Sztárom a párom, azt még gimiben néztük anno jó pár éve, egész jól szórakoztam rajta pedig valami nyálas undormányra számítottam (mondjuk persze van benne nyáladzás, de összességében szórakoztató film).

Illetve egy hónapja láttam a "Pizzarománc" című filmet, az is tetszett, bár ott inkább a humor volt az ami megfogott mint a romantikus szál. De azok is szórakoztam.

Más filmet vagy nem láttam vagy nem tetszett (klisés nyálas filmek), könyvet meg ugye nem olvasok ilyen témában, csak krimit, akciót, történelmit meg sci-fit. Sorozatot meg egyáltalán semmit nem nézek Star Wars-ot leszámítva, de ha néznék sem hiszem hogy ilyenekkel nyitnék.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 6. 22:49 Privát üzenet

Minden említett műnél a könyvre gondolok.

Setét Torony: (Stephen King)

- az egész sorozat alatt Eddie és Susannah

- a Varázsló és Üvegben Roland és Susan

Azért, mert annyira alaposan megismerni a szereplőket a sztori alatt, hogy tényleg ad is valamit ez a szál. Sok romantikus sztorival az a bajom, hogy ott van két szép ember, összejönnek, örülünk, és kész, igazából egyrészt nem ismerjük meg őket, másrészt meg úgyis mindegy, mert nem lényeges elem. Itt viszont nagyon magával ragadó.

Illetve még az 1984 (Orwell) tetszett, ott egy elég különleges világba sikerült belehelyezni a szerelmi szálat, és sok dolgot tudunk meg ezen keresztül.

Ugyan nem központi elem a romantika a műben, de érdekes kapcsolatot vázol fel még a Hajnal Bolygó Robotjai (Asimov)

Talán a legromantikusabb mű, ami nagyon tetszett, az az Időutazó Felesége (Audrey Niffenegger), drámai, izgalmas és nagyon szomorú, imádtam.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 7. 12:17 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 7. 22:26 Privát üzenet
Virike2018 nevű felhasználó válasza:

a legnagyobb showman.szerintem nagyon aranyos , hogy egy kisfiú meg egy kislány egymásba szeret már akkor , és később férj és feleség lesznek.feltétlen nézzétek meg , a zene is nagyon jó benne

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 8. 05:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek mik a kedvenc netflixes sorozataitok?
Mi a kedvenc lovas filmetek/sorozatotok?
Most, hogy véget ért a Trónok Harca, a történet egészét tekintve ki a kedvenc karakteretek? Változott-e ez az utolsó évad során? Ki ment keresztül a legnagyobb jellemfejlődésen?...
Ki a kedvenc Trónok harca szereplőtök? És miert?
Mi a kedvenc filmed/sorozatod?
Animések mik a kedvenc AMV-itek?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!