Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc Assassins...

Melyik a kedvenc Assassins Creed részetek?

Figyelt kérdés
Lehet akár egy kis szösszenet is róla, hogy miért pont az, esetleg hogy melyiket kedvelitek legkevésbé.
2021. febr. 9. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát most a valhalla. Az a bajom vele, hogy nagyon rövid lett, csak 150 óra😥

Egyébként meg a renevations. Azért mert az volt az első AC-m és az marad számomra az igazi AC élmény. Már vagy 4x kijátszottam azt és tervezem ötödjére is :D

2021. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Assassin's Creed


Van valami nagyon jó hangulata ami megragad. Lehet az az oka hogy mikor először játszottam akkor előtte még nem találkoztam hasonló játékkal.


Assassin's Creed IV Black Flag


A kalózos történet, meg a szemet gyönyörködtető karibi helyszínek nálam bajnokok.

2021. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Origins

Egyiptom + Római Birodalom

Egyedül azt sajnálom, hogy Rómába nem jutunk el, hogy szabadon bejárhassuk.

A többi résszel nem játszottam, mert nem érdekelnek azok a korszakok.

2021. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán a Syndicate. Steampunk fétisem van és egyébként is nagyon bírtam a két főszereplőt. Lányként örültem Evie-nek, de Jacob is nagyon hozzámnőtt a végére.


A Black Flag volt az első amit teljesen végigjátszottam (ki is 100%-oltam), most játszom újra, lehet vissza fogja venni a helyét kedvencemként :D

2021. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Odyssey. A görög környezet és Kassandra a maga lökött humorával teljesen a szívemhez nőtt.
2021. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Sajnálom egyébként akik szerint ezek az új részek a kedvenceik, mert számomra ezek már csak bőrlehúzások. Régebben még volt lélek az AC játékokban, de már csak futószalagon okádják ki őket minden évben hogy maxolva legyen a profit.
2021. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Mintha azt mondanád, hogy milyen már, hogy a Wolfenstein 3D óta minden FPS-ben lőni kell, az AC-ket azért szeretjük amik, ha nem AC lenne, akkor nyilván nem venné meg az aki szeretné. A kérdés kapcsán is erre gondoltam, hogy legtöbben a környezet szerint választanak kedvencet, köszönöm a válaszokat. :)
2021. febr. 10. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

"AC-ket azért szeretjük amik, ha nem AC lenne, akkor nyilván nem venné meg az aki szeretné."


Én kb az Origins óta éreztem erőteljesen azt, hogy ez a játék már csak címében Ac de egyébként nem sok köze van ahhoz, aminek eredetileg elindult.

2021. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

#6: Pont hogy a II. résztől az Origins-ig tartó sorozat volt egy kaptafára épülő tucatsorozat, és az utolsó három rész csavart egyet az unalomba fulladó szérián.

#8: Hála az égnek, hogy nem sok köze van hozzá! Én például halálosan gyűlöltem az összes jelenkori epizódot, ordítva anyáztam, hogy már megint kiszakítanak a valódi játékból, és Desmonddal kell kínlódnom dögunalmas helyszíneken.

2021. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
AC Valhalla, nekem ez a játék most a kedvencem lett minden téren.
2021. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!