Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc Assassins...

Melyik a kedvenc Assassins Creed részetek?

Figyelt kérdés
Lehet akár egy kis szösszenet is róla, hogy miért pont az, esetleg hogy melyiket kedvelitek legkevésbé.
2021. febr. 9. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

AC 2 és a brotherhood.


És én is azt érzem, hogy már egy lélektelen tömeggyártású játék.

A korábbi részeknek megvolt a varázsa ( kivéve a jelen kori szálad, azzal a világból ki lehetett kergetni), a 2ben az utolsó tollszálat is megkerestem és kimaxoltam a játékot, de a black flagig bezárólag vittem végig a játékot úgy hogy élveztem.

A unitynél már vártam, hogy mikor lesz végre vége a többit meg el is engedtem mert egyszerűen nem érdekeltek, bevétel miatt kiizadt játékoknak tartottom őket.

Ezeknek az újaknak meg semmi köze az AC-hoz, nem az tmondom, hogy rossz de más néven kellett volna kiadni mert annyira semmi köze ahhoz ami naggyá tette az Assassin's Creed nevet

2021. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Odessey engem nagyon megfogott:))
2021. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rogue, Black Flag
2021. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!