Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW vs LoL? Melyiket tartjátok...

WoW vs LoL? Melyiket tartjátok a jobb játéknak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 21:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Akár azt is kérdezhettem volna. Mindkettő játék, mindkettőnek vannak előnyei/hátrányai a másikkal szemben.

Én amúgy a wowot jobbnak tartom a lore és a világ kidolgozottsága miatt

2021. febr. 13. 12:39
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Nekem a Mobák eleve nem jönnek be.


A WoWot próbáltam a története nekem is tetszik.

A világa meg annak ellenére hogy tényleg nagy a bejárható terület kimondottan csúnya a grafikája, meg nem összefüggő az egész textúra, lépsz kettőt már hófödte vidék van balra mész már sivatag van stb. Igazából Catalclysm óta a legtöbb területet úgy hagyták ahogy van és rettentően szembe tűnő ha elwyn forestben járkálsz vagy ardenwealdben.

2021. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Igazából a DOTA-val kellene összehasonlítani, mert a LOL-t egy az egyben arról másolták.
2021. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
#13 nem a lolt nem a dotáról másolták. A dota 2 tervezésénél vitába keveredtek a terezők és külön váltak. Mevmaradt az eredeti csapat akik kiadták a DotA2 és megjelent a Riot Games ami kiadta a LoLt. (Pont ezért lázadó játékok). A Riot emberei ugyanúgy tervezték a DotAt ezért nem egy koppintás. Viszont a Defend of the Accients lényegében a WoW egyik részének a kiemelése.
2021. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%
Magyarázzátok már el, hogy mi jó egy 3 ösvényes dzsungeles játékban, ahol ugyanazt csinálod újra és újra, a függők egész nap? Minionokat, szörnyeket ölsz, harcolsz az ellenséggel, aztán ennyi telik tőle. Anyu-apu skineket vesz hogy menőzz velük a haveroknak. Ez annyira szánalmas.
2021. márc. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A lol egy hugyos unbalanceolt szar játék, a RITÓNÁL PEDIG FOGYATÉKOSOK DOLGOZNAK...
2021. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!