Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kedves Zalaiak! Milyen helynek...

Lia870 kérdése:

Kedves Zalaiak! Milyen helynek tartjátok Cserszegtomajt? Milyen ott élni, boldogulni? Kisebbség aránya? Merre laknak? Gondolkoztam az oda költözésen, vagy van jobb javaslatotok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel Keszthelyről a 2000-es évek után szépen lassan elkezdték kiköltöztetni a kissebbséget Cserszegre, ezért elég magas az arány igen.

Azokon kívül, főleg csak nyugdíjasok, és gazdag németek laknak ott.

Különben tudtommal az ingatlan árak is magasak, és amúgy semmi sincs ott, szinte mindenért Keszthelyre kell bemászkálnod. Munkát is max ott találsz (vagy ott sem) úgyhogy ha már ragaszkodsz a környékhez, akkor Keszthelyre menj. Vagy Gyenes-Vonyarc esetleg, ha van pénzed.

2018. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van kisebbség, de szerintem nyugis hely bar nem sokszor voltam arra. Viszont sok lehetőség nincs ott, en is inkabb a balatonparti varosokba koltoznek Cserszeg helyett. De igazából Gyenes,Vonyarcon sincs sok lehetoseg, de a nyari szezonban kellemes.
2018. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat. Gyenesdias nagyon tetszik, de szeretnek kicsit nagyobb telket es arrafele olyan kicsi kertek vannak. Lehet hogy jobb lenne Alsopahok, vagy Felsopahok ebbol a szempontbol, de sajnos azt a kornyeket sem ismerem.
2018. szept. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!