Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ha kontrollerrel...

Szerintetek ha kontrollerrel játszok pc-n egér bill/kombó-val játszó ellenfelek ellen,a célzásrásegités előny a többiekkel szemben?

Figyelt kérdés
Doom 2016-multiplayer.Xboxon kezdtem nulla kontroller tapasztalattal fps játékban,majd lett egy gamer pc-m és 144hz-es monitorom,még jobb lettem,gyorsabb a játék is,hogy levettem a grafikát alacsonyra,így fix 140 fölötti fps-em van.A lényeg,hogy a játékos társaknak nem tetszik,hogy be van kapcsolva az aim assist.Anélkül meg iszonyat nehéz játszani,meg ugye így tanultam meg.És iszonyat sok killem van a meccsek alatt.Ez van,öt éve játszom vele napi szinten,lett benne gyakorlatom.Eleinte volt a k/d 2/30 most meg 40/2.Érezzem magam szarul mert jobban játszok némelyik egér/bill kombós ellenfélnél?Ezeket törlöm is az ismerőseim közül ha paszankodnak.Ha a játék engedélyezi,akkor miért ne játszanék úgy?Nem tehetek róla,hogy sír a szájuk,mert megölöm őket állandóan.

2021. febr. 19. 07:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Talan azert nem tetszik nekik, mert tisztessegtelen elonyhoz jutsz azaltal, hogy a gep segit celozni. Az 'igy tanultam meg' nem mentseg, igazabol nem is ertem hogyan engedhetik ossze az aim assist-os jatekosokat az anelkul jatszokkal.


Mielott tovabbi mentegetozesbe meg onigazolasba kezdenel: attol hogy van kiskapu, meg nem biztos hogy etikus ki is hasznalni. Reszemrol en sem jatszanek veled, mert konkretan csalsz.

2021. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

"Érezzem magam szarul mert jobban játszok némelyik egér/bill kombós ellenfélnél?"

Ha jobban játszanál, nem kéne, de pont hogy nem te játszol jobban, hanem a gép.

2021. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
CElzasrasegites? Noob vagy talan?
2021. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
K\d noob a láthatáron. Dicserjuk meg!
2021. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
#1, neked meg az előny, hogy nem hüvelykujjal, hanem a teljes kezeddel célzol, igénybe véve az összes finommotorikus képességedet. sokkal könnyebb fps-t egérrel játszani mint kontrollerrel.
2021. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Wallhack+aim-ot használok és jobb a k/d-m mint a többieknek, ezért panaszkodnak, nem értem, mi lehet a baj? Így tanultam meg.
2021. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha a játék/eszköz megengedi, miért csalás? Ez egy funkció, amit ha valaki akar, akkor használ, ha nem, akkor nem. Ennyi erővel az is csalás egy játékban ha neked erősebb géped van és több FPS-ed, vagy 144hz-es monitorod 60 helyett, vagy nagyobb DPI-re képes egered mint másnak. Ez mind előnyt adhat, ha hajlandó vagy fizetni érte. Ha ez nem csalás, akkor a kontroller sem az.
2021. febr. 19. 12:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Előnyhöz juttat?Ki az akinek nem jön jól a segitség?Dobja rám az első követ...bár itt mindenki savaz,nem is értem.Igen a gép rásegít,de nem lő helyetted,nem céloz helyetted,csak segít az nem ugyanaz.Próbáljátok ki én amondó vagyok.
2021. febr. 19. 12:08
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

"Ha ez nem csalás, akkor a kontroller sem az."

A kontroller nem is. Az már annál inkább, ha egy gép céloz helyetted, te meg erre vered a nyálad hogy milyen ügyes vagy abban amit nem is te csinálsz.

2021. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
144hz-es monitort HDMI-vel használod?
2021. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!