Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valorant vagy CS:GO?

Valorant vagy CS:GO?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni melyikkel játszak hosszútávon. Olyat ne mondjatok hogy mindakettővel játszak mert nem. Melyik a jobb szerintetek? Melyikben lehet ingyenesen is skineket vagy ilyen kinézeteket szerezni? Melyik izgalmasabb hosszú távon?

2021. márc. 9. 18:45
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

1. kérdező

steam accot kaphatunk?

2021. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
1. válaszoló :) sry
2021. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Már rájöttem hogy a Valorant sokkal jobb
2021. márc. 12. 09:46
 24/27 anonim ***** válasza:

21


Minek az neked? :D Nem, nem örömmel osztom meg, bocs

2021. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Mi a bajotok az első válaszolóval??
2021. márc. 12. 12:39
 26/27 anonim ***** válasza:

Látom régebbi kérdés de azért válaszolnék.


2011-ben kezdtem 1.6 al, 3000+ órát lőttem bele majd 2013 től csgo.


Igazából a csgo-t már csak a nevéért szerettem, de az 1.6 élményeit sose adta vissza és nem is fogja. Nagy bázisra tett szert mert a cod4, cs:s és 1.6 bázisa áttért rá. Mai napig a skin biznisz és fogadások miatt van top1-en.


Valorant vagy csgo? Melyik a jobb?


Ez egy olyan kérdés amire nem lehet egyértelmű választ adni, de arra lehet melyiknek jobb a dinamikája és ez egyértelműen a Valorant.


Leültem 3 hete csgo-ra és azt vettem észre, jézusom hova mennek a golyók? Egyszerűen valorant után nem éreztem a szórást, annyira láthatatlan vagy nem is tudom, teljesen furcsa. Valiban ha lövök látom a golyókat merre mennek, könnyebb a spray sokkal valamint a hit box is.


Igazából azt javaslom próbálja ki mindenki mindkét játékot és döntse el melyikkel akarja tolni, de véleményem szerint mivel a csgo 9 éves játék, új motort nem kapott, a valorant grafikailag is és élményben is veri még ha full low-on tolom akkor is.

2021. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk grafikában pont nem :D Egyébként azért "nem érzed", mert valorantban minden fegyver ugyan azon a patternen szór, és mindig ugyan úgy. CSGO-ban van spread is, pl. az ak golyó is első golyóra tud téveszteni, ha megfelelő a távolság.
2021. ápr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!